07.05.2016

Автовикуп Славута

На протязі ось вже тривалого часу бажання мати власний автомобіль не втрачає своєї актуальності, більше того, в нинішній час багато власників мають можливість придбати новішу, вдосконалену модель в обмін на попередню. Досягти цього можна, завдяки досить новою, що швидко розвивалася послузі автовикуп.

Компанія ТопВикуп надає саме такого роду послугу, в тому числі здійснює викуп битих авто Славута, пошкоджених в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Варто підкреслити, що приймаються будь-які машини, в незалежності від технічного стану, марки, країни виробника, будь-якого року, починаючи з 1991 року.

Діяльність компанії, пов’язана з наданням послуги, націлена на створення максимально комфортних умов для власника. В основі нашої роботи закладено прагнення звільнити клієнта від всіх турбот і переживань, які неминуче супроводжують весь процес купівлі-продажу в тому випадку, якщо не займатися цим професійно.

Наші висококваліфіковані фахівці, що мають достатній багаж знань і напрацьований практикою досвід ведення справ в наданні послуги викуп авто після ДТП Славута, допоможуть звести до мінімуму вимушені тимчасові витрати, фінансові витрати, а так само захистять від різних побоювань і переживань.

Скориставшись послугою автовикуп після ДТП Славута, власник позбавить себе від необхідності проводити передпродажну підготовку автомобіля, здійснювати численні поїздки на авторинок, платити там за місце, вести телефонні переговори з потенційним покупцем, домовлятися про зустрічі.

В обмін на це, ТопВикуп пропонує легку і просту процедуру, що передбачає викуп аварійних авто Славута, яка займе невеликий відрізок часу – від кількох годин до однієї доби. При цьому буде організовано виїзд фахівця в вказане власником місце і час, швидкий і прямий розрахунок безпосередньо на місці проведення діагностичної експертизи по її закінченні відразу, як тільки експерт назве суму.

Крім того, всі дії, пов’язані з переоформленням необхідних документів і договорів, зняттям машини з обліку компанія бере на себе.

Подача заявки на послугу відрізняється простотою і не викличе труднощів. Для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж – заповнити нескладну форму, розташовану там же, що дозволяє розрахувати приблизну попередню суму оцінки і в разі, якщо вона буде задовільною, власнику слід лише чекати дзвінка нашого консультанта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...