Послуга «trade in» від компанії ТопВикуп

Майже кожен автолюбитель мріє про нове авто. Автомобіль без пробігу – це гарантія комфортної й безтурботної їзди протягом кількох років. Не треба витрачати зайві кошти на безкінечні поточні ремонти старої автівки. Втілити свою мрію у життя допоможе компанія ТопВикуп. Компанія надає популярну у розвинутих країнах послугу «trade in», яка передбачає обмін старого автомобілю на новий. Щоб стати власником нової автівки, досить лише здати своє старе авто у рахунок покупки та доплатити решту.

Вартість старої автівки також можна врахувати у якості першого внеску при купівлі автомобіля у кредит.

Терміновий автовикуп у місті Славута Хмельницької області

Головною спеціалізацією компанії ТопВикуп є купівля пошкоджених авто в усіх регіонах України. Відтепер представництво компанії є у місті Славута Хмельницької області, працівники якого цілодобово, сім днів на тиждень приймають заявки на викуп аварійних, битих після ДТП авто. Співробітники фірми готові здійснити терміновий викуп аварійного транспортного засобу прямо на місті дорожньо-транспортної пригоди. Якщо автомобіль зазнав значних механічних пошкоджень та не має можливості пересуватись самостійно, компанія за власні кошти надає послуги евакуатора. Також фахівці фірми надають юридичну допомогу при оформленні угоди купівлі-продажу, посприяють при знятті автомобіля з обліку у реєстраційних установах, владнають усі формальності в податкових органах.

Окрім термінового викупу битих автомобілів, компанія ТопВикуп придбає:

 • вантажні автомобілі;
 • водні мотоцикли;
 • екскаватори;
 • навантажувачі;
 • мотоцикли:
 • водні човни, катера, яхти;
 • культиватори;
 • сівалки.

Однією з головною умовою придбання компанією транспортного засобу повинна бути його українська реєстрація та вік, який не повинен перевищувати двадцять років.

Чому варто скористатися послугами нашої компанії

Підставами для обрання серед багатьох інших фірм, які спеціалізуються на викупу транспортних засобів, компанії ТопВикуп є:

 • швидкість – працівники компанії цілодобово приймають заявки на викуп автівок, з моменту надання заявки до повного розрахунку з клієнтом проходять лічені часи;
 • економічна обґрунтованість – завдяки наявності свого штату експертів з оцінювання, компанія ТопВикуп пропонує найвигідніші ціни, які максимально наближені до ринкових;
 • безпека – компанія гарантує об’єктивну оцінку транспортного засобу та стовідсотковий розрахунок з клієнтами.

Для того, щоб стати клієнтом компанії ТопВикуп необхідно зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті, або за допомогою мобільного додатку Вайбер чи Ватсап надіслати заявку. В заявці треба вказати марку, модель, технічний стан та рік випуску транспортного засобу. Для більш точної оцінки бажано надати детальне фото автомобіля. У разі досягнення попередньої домовленості, клієнтові буде запропоновано проведення експертної оцінки транспортного засобу, яка відбувається коштом компанії. Після підписання договірних документів проводиться розрахунок готівкою або шляхом перерахування грошових коштів на банківську картку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...