Якщо треба продати автомобіль

У кожного автомобіліста настає час, коли приходиться змінювати автомобіль на інший. Причини можуть бути різними – від радісних, таких як покупка нового авто, придбання автомобілю вищого класу у зв’язку з поповненням у сім’ї, так і не зовсім – пошкодження автівки внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. Так чи інакше, але постає єдине завдання – продати автомобіль.

Можна спробувати зробити це самотужки, завдяки розміщенням об’яв на популярних сайтах з продажу транспортних засобів або у друкованих виданнях. Такий спосіб може забрати невідомо скільки часу та наразити на небезпеку з боку шахраїв. У такому випадку можна лишитись без авто і без грошей.

Єдиним правильним рішенням буде звернутися за допомогою до фахівців. Швидко і безпечно викупить авто у будь-якому стані київська компанія ТопВикуп. За більш ніж як п’ятнадцятирічну працю у сфері купівлі-продажу автомобілів компанія зарекомендувала себе як надійний, чесний та добросовісний партнер.

Терміновий автовикуп у місті Полонне Хмельницької області

Представництва фірми у місті Старокостянтинів, Ізяслав, Полонне, Кам’янець-Подільський та інших регіонах Хмельницької області цілодобово, без вихідних приймають заявки на викуп аварійних, битих після ДТП авто. Працівники компанії готові викупити автівку відразу після оформлення дорожньо-транспортної пригоди. Для транспортування автомобілів, які не на ходу, надаються послуги евакуатора коштами компанії ТопВикуп. Співробітники компанії також готові надати допомогу при складанні договору з купівлі-продажу, а також посприяють при знятті автівки з обліку в реєстраційних установах та владнають усі формальності у податкових органах.

Крім викупу аварійних автомобілів, компанія також терміново купить:

  • вантажні автомобілі;
  • екскаватори;
  • навантажувачі;
  • мотоцикли;
  • скутери;
  • комбайни;
  • трактори.

Основною вимогою до транспортних засобів є обов’язкова українська реєстрація та вік – не старше двадцяти років.

Крім викупу транспортних засобів компанія надає інші послуги:

  • онлайн-оцінка авто – швидко дізнатись про вартість своєї автівки можна на сайті компанії ТопВикуп, заповнивши заявку встановленого зразку;
  • trade in – обмін старого авто на нове з доплатою решти суми, послуга досить популярна у країнах Євросоюзу;
  • автоломбард – отримання термінової позики під заставу автівки без поручителів та зайвих довідок.

Як отримати послуги від компанії ТопВикуп

Охочим скористатися послугами компанії ТопВикуп необхідно зателефонувати за одним із номерів, вказаних на сайті, або надіслати заявку. В заявці обов’язково треба вказати марку, модель, технічний стан та рік випуску транспортного засобу. Бажано надати фото автомобіля. В найкоротший термін працівники компанії зателефонують, щоб обговорити попередню вартість та у разі досягнення згоди призначити час та місце експертної оцінки. Після підписання угоди з купівлі-продажу транспортного засобу здійснюється повний розрахунок. На бажання продавця, кошти надаються готівкою або перераховуються на банківську картку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...