Терміновий автовикуп у місті Нетішин Хмельницької області

Дорожньо-транспортна пригода – прикра несподіванка, яка може трапитись з кожним. Після аварії постає логічне питання, що робити з пошкодженим транспортним засобом. Можна, звичайно, його відновити. Але чи є в цьому сенс і скільки будуть коштувати ремонтні роботи, у кожному окремому випадку вирішується по різному. Натомість, щоб не залишатись з бідою наодинці, краще скористатись порадою компетентних фахівців.

Одним із таких є компанія ТопВикуп, яка спеціалізується на терміновому викупі транспортних засобів, пошкоджених у ДТП. Вже більш ніж п’ятнадцять років компанія надає послуги у сфері купівлі-продажу автотранспорту. Маючи представництва в усіх областях України, компанія здійснює викуп аварійних, битих після ДТП авто в містах Ізяслав, Нетішин, Волочиськ та інших населених пунктах Хмельницької області. Для клієнтів компанії послуги евакуатора надаються безкоштовно.

Діяльність компанії ґрунтується на таких засадах як:

 • швидкість – викуп автівки здійснюється терміново, інколи відразу після закінчення оформлення дорожньо-транспортної пригоди;
 • безпека – скориставшись послугами компанії, ризики натрапити на шахраїв при експертній оцінці або розрахунку зводяться до нуля;
 • економічна обґрунтованість – компанія пропонує найвигіднішу ціну серед компаній-конкурентів, яка максимально наближена до ринкової.

Повний перелік послуг компанії

Крім термінового викупу аварійних автівок, компанія здійснює викуп:

 • вантажних автомобілів;
 • мотоциклів;
 • екскаваторів;
 • навантажувачів;
 • водяних мотоциклів;
 • човнів;
 • катерів;
 • яхт.

Також працівники компанії надають послуги з автоломбарду. Автоломбард – це надання позики під заставу транспортного засобу. Якщо терміново знадобилась велика сума, а на оформлення кредиту у банку немає часу, компанія ТопВикуп надає необхідну суму без зайвих довідок та поручителів. Позика надається, не зважаючи на інші фінансові зобов’язання, які є у клієнта перед будь-якими особами. Отримати грошові кошти можливо у день підписання угоди про заставу. Перед наданням грошової суми проводиться експертна оцінка коштом компанії. Працівники фірми надають допомогу при знятті автомобіля з обліку в реєстраційних установах та забезпечують юридичне оформлення угоди й владнають формальності у фіскальних органах.

Щоб стати клієнтом ТопВикупу

Якщо бажаєте стати клієнтом компанії ТопВикуп, зателефонуйте на один з телефонів, вказаних на сайті, або заповніть заявку онлайн. В заявці обов’язково вкажіть марку, модель, технічний стан та рік випуску автівки. Для прискорення процедури оцінки бажано надати детальне фото. Заявки також можна надіслати за допомогою мобільних додатків WhatsApp або Viber. Компанія приймає дзвінки цілодобово у вихідні та святкові дні. Протягом кількох хвилин після відправлення заявки чекайте на дзвінок від представника компанії. У телефонній розмові буде обговорено попередню ціну на автомобіль, а також місце та час проведення експертної оцінки. Після підписання угоди проводиться повний розрахунок. За побажання клієнта кошти можуть бути надані готівкою або переведенні на банківський рахунок.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...