Фахівець у сфері викупу автівок

Самотужки продати авто – справа не з легких. Хто хоча б раз у своєму житті продавав транспортний засіб, той знає, скільки це заняття потребує часу й нервів. Крім того, є велика ймовірність натрапити на небезпеку з боку автомобільних шахраїв, яких чимало на популярних сайтах з продажу автівок та авторинках. Щоб уникнути небезпеки й швидко та вигідно продати свій автомобіль, єдиним правильним рішенням буде звернутись до фахівців, які нададуть допомогу не тільки з продажу автомобіля, а й забезпечать юридичну сторону угоди купівлі-продажу.

Одним з таких спеціалістів є компанія ТопВикуп, яка вже як п’ятнадцять років надає різноманітні послуги, пов’язані з транспортними засобами. Працівники компанії працюють цілодобово й готові виїхати у будь-яке місто України для проведення експертної оцінки автівки. Крім купівлі авто, ТопВикуп надає також інші послуги:

 • автоломбард – швидке отримання позики під заставу транспортного засобу без довідок про доходи та поручителів;
 • trade in – обмін старої автівки на нову з доплатою решти суми від експертної оцінки;
 • онлайн-оцінка транспортних засобів – можливість дізнатись швидко і безкоштовно вартість свого авта.

Автовикуп у Кам’янець-Подільський Хмельницької області

Пріоритетним напрямком діяльності компанії є терміновий викуп аварійних після дорожньо-транспортної пригоди автомобілів. Якщо зненацька трапилась біда далеко від дому й автівка зазнала механічних пошкоджень у ДТП, на допомогу прийдуть працівники компанії ТопВикуп. Наші фахівці безкоштовно евакуюють транспортний засіб до місця проведення експертної оцінки, допоможуть з юридичним оформленням документів з купівлі-продажу, владнають питання з фіскальними органами, посприяють швидкому зняттю автомобіля з обліку у реєстраційних установах.

Маючи представництва по всій країні, компанія здійснить викуп аварійних, битих після ДТП авто в містах Шепетівка, Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, Волочиськ та інших регіонах як Хмельницької області, так й України в цілому.

Крім викупу легковиків, компанія скуповує також іншу техніку:

 • мотоцикли;
 • вантажні автомобілі;
 • екскаватори;
 • навантажувачі;
 • комбайни;
 • культиватори;
 • сівалки;
 • водні човни;
 • гідроцикли.

Й це далеко не весь перелік транспортних засобів, які готова терміново викупить компанія ТопВикуп. Єдиною умовою є те, що техніка повинна бути на українській реєстрації та не старша двадцяти років.

Як скористатися послугами ТопВикупу

Щоб стати клієнтом компанії, треба зателефонувати за одним з номерів, вказаних на сайті, або надіслати заявку за допомогою Вайбера чи Ватсапа. В заявці обов’язково вказати марку, модель, рік випуску та технічний стан транспортного засобу. Для прискорення процедури експертної оцінки бажано надати детальне фото. Найближчим часом працівники ТопВикупу зателефонують та запропонують попередню вартість автомобілю. Можна також запропонувати свою ціну на авто. Після досягнення домовленості обговорюється час та місце проведення експертної оцінки. Після підписання документів купівлі-продажу гроші зразу перераховуються на банківську картку або надаються клієнтові готівкою.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...