Як продати авто швидко й без ризиків

Власний автомобіль вже давно не є предметом розкоші й заздрощів, але його наявність суттєво підвищує комфорт при пересуванні по місту або за його межами. Окрім комфорту, авто може приносити хвилини розчарувань, коли стається несправність на дорозі або аварійна ситуація, яка для кожного водія стається неочікувано й призводить до суттєвих витрат на ремонт. Коли уляжуться перші емоції, власник пошкодженого авто постане перед нелегким вибором: відремонтувати чи, давши оголошення, позбутися битої автівки?

Якщо піти довшим шляхом і відважитися на ремонт, тоді потрібно підготувати певну суму й запастися терпінням, бо як показує практика, пошкодження корпусу машини або її агрегатів призводить до несправності запчастин, пов’язаних між собою. Тож ремонт може не тільки розтягнутися на місяці, але й буде вимагати постійного внесення коштів.

У разі вирішення проблеми шляхом самостійного продажу транспортного засобу потрібно бути готовим до того, що одразу продати аварійне авто вдається небагатьом щасливчикам. До Вас будуть телефонувати з цікавості, пропонувати смішні гроші, а ще виникає ризик, що саме Ваш автомобіль сподобається шахраям.

Швидкий викуп автомобілів

Як бути у такому випадку і яке рішення прийняти, щоб зберегти час та отримати певні кошти на купівлю іншого автомобіля? Вихід є завжди – однозначно потрібно звернутися до професіоналів. Компанія, яка володіє майже двадцятирічним досвідом у сфері автовикупу, швидко проведе процедуру викупу аварійних, битих, та авто після ДТП у місті Шепетівка та інших населених пунктах України.

Автовикуп – це викуп транспортного засобу згідно чинного законодавства України. Купівля-продаж відбувається всього за декілька годин, за умовою згоди сторін. Вам не потрібно буде самостійно шукати покупця, витрачати час на дзвінки й оббивати пороги різноманітних служб при переоформленні документів. «ТопВикуп» зробить все за Вас: проведе експертизу машини, переоформить документацію, а Вам залишиться лише взяти кошти від продажу.

Купівля транспорту на вигідних умовах

Якщо Ви бажаєте продати автомобіль у найкоротший термін, зберегти час та спокій – компанія «ТопВикуп» викупить Ваше авто на вигідних умовах, адже сума на руки може сягати 90% від ринкової вартості автомобіля. Після узгодження місця зустрічі Вам нанесе візит експерт компанії та проведе оцінювання авто. В разі, якщо сума Вас влаштовує і Ви погоджуєтеся на умови компанії, Вам потрібно буде надати документи для ідентифікації Вас як особистості та техпаспорт на автівку. Уся процедура продажу займе від трьох годин до однієї доби (в залежності від часу, вихідних, святкових днів).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...