04.05.2016

Автовикуп Хмельницький

Прогрес невблаганно рухається вперед, всі нововведення покликані ще більше упорядкувати життя людини, зробити її, як можна комфортніше. Цій меті підпорядковується і сфера обслуговування, в даному випадку – автосервіс, зокрема, – автовикуп. Завдяки цій послузі у кожного автовласника з’являється можливість дуже швидко, за якихось кілька годин, обміняти свій автомобіль на рівноцінну суму грошей навіть, якщо йому довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді.

Компанія ТопВикуп є організацією, яка здійснює діяльність, спрямовану на викуп аварійних авто в Хмельницькому. При цьому, приймаються машини в будь-якому стані, незалежно від марки, країни виробника, віком, починаючи з 1991 року. Даний варіант виходу із ситуації буде оптимальним для тих, у кого виникла потреба в додаткових коштах, але немає можливості приділяти цьому час і прикладати зусилля.

Надаючи послугу автовикуп після ДТП Хмельницький, проведення всіх супутніх заходів, пов’язаних з процедурою купівлі-продажу, компанія бере під свою відповідальність. Вона займається переоформленням всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції, знімає машину з обліку, своїми зусиллями проводить евакуацію і оцінку автомобіля.

Крім того, в ході операцій, що проводяться за послугою викуп авто після ДТП Хмельницький, організовується виїзд фахівця в вказане власником місце і час, завдяки чому можна проводити діагностичну експертизу безпосередньо на місці аварії, що ідеально підходить для тих ситуацій, коли машина має сильні пошкодження і не може самостійно пересуватися.

У своїй роботі ми не використовуємо послуги посередників, тому процедура передачі грошей носить прямий і швидкий характер і відбувається на місці проведення експертизи. Вся сума в повному обсязі видається на руки власникові, як тільки буде названа оцінювачем. Як правило, це – 90% ринкової вартості автомобіля.

Процедура подачі заявки на викуп битих авто в Хмельницькому складена таким чином, чтокби замовник не відчував ніяких труднощів. Для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії.

Або використовувати другий варіант, коли заповнюється нескладна анкета і, склавши невеликий опис автомобіля, власник зможе розрахувати приблизну попередню суму оцінки. А потім в разі, якщо вона буде відповідати його запитам, очікувати дзвінка нашого консультанта, який повідомить про подальші дії.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 оценок, среднее: 4,97 из 5)
Loading...