ТопВикуп: коли краще довіритися професіоналам

Бути власником битої або аварійної автівки – той ще клопіт. Ремонт у кваліфікованого майстра зазвичай коштує чималих грошей. А ще ж треба якось дотягти машину до СТО – ще мінус до сімейного чи особистого бюджету. Тому автовласники віддають перевагу продажу транспортних засобів у ненайкращому стані. Втім, самостійно цим займатися наважується не кожен. Пошук покупця, перемовини, безкінечні документи й підписи – усе це відбирає купу часу, нервів і сил. Альтернативою є автовикуп у місті Зміїв. Це зручний та прозорий сервіс від ТопВикуп, який дозволяє швидко й просто продати машину й отримати гроші.

Зміїв: викуп авто після ДТП

Співпраця із ТопВикуп складається із наступних етапів:

  • заповнення анкети-заявки на сайті www.topvykup.com.ua. Чим детальнішу інформацію Ви надасте під час заповнення, тим точнішим буде попереднє оцінювання. Також можна зв’язатися із нашими менеджерами за телефонами, на сайті;
  • попередня пропозиція щодо вартості автівки;
  • виїзд оцінювача в обране Вами місце. Послуга надається безкоштовно;
  • виїзд евакуатора та транспортування автомобіля за потреби. Послуга надається безкоштовно;
  • робота із паперами – ми оформлюємо усю необхідну документацію;
  • виплата грошей.

Таким чином, сервіс надає можливість у короткий термін позбутися непотрібного автомобіля. У місті Зміїв викуп авто битих компанією ТопВикуп можна замовити цілодобово.

Про фірму ТопВикуп

Більше ніж 15 років на ринку надання послуг автовласникам (наприклад, Зміїв – викуп авто аварійних) – неоціненний й корисний досвід, який наша компанія використовує, щоб максимально повно задовольнити потреби кожного клієнта. Ми виправдовуємо довіру власників автівок, які співпрацюють із нами, адже пропонуємо до 90% вартості транспортного засобу. Крім того, кожен клієнт може розраховувати на повну конфіденційність. Ми можемо викупити авто у будь-якому стані.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...