08.05.2016

Автовикуп Зміїв

Кожен автовласник подумки прокручував ситуацію, в якій його машина потрапляє в дорожньо-транспортну пригоду. Хтось із них намагається відігнати такі думки, а хтось розуміє, що не застрахований від неї і краще, що можна зробити – це бути до неї підготовленою. В останні роки стрімко розвивається один з видів автосервісу, який пов’язаний з викупом старих автомобілів. Компанія ТопВикуп надає такого роду послугу викуп авто після ДТП Зміїв. Слід зазначити, що викуп битих машин вважається одним з найбільш складних процесів, пов’язаних з викупом.

І разом з тим, маючи в своєму арсеналі професійних, висококласних фахівців, ми, зі знанням справи, беремо на себе виконання всіх непростих завдань:

евакуація авто безкоштовно
оформлення необхідних документів і договорів
сприяння в знятті з обліку
оцінка авто безкоштовно
Замовивши автовикуп після ДТП Зміїв, клієнт позбавляє себе від необхідності проводити ремонт автотранспорту, витрачати час на пошук покупців, складати оголошення, вести нескінченну кількість телефонних розмов все з тими ж покупцями, багато з яких, просто, самі не мають чіткого уявлення, яку машину вони хочуть.

Крім того, власникові не доведеться переживати, що він може потрапити в руки аферистів, що може піднятися рівень інфляції або підвищитися ціни на автомобілі, так як здійснення угоди купівлі-продажу відбувається в короткі терміни – від кількох годин до одного дня.

При цьому, у зв’язку з тим, що при наданні послуги викуп битих авто Зміїв ми працюємо без посередників, передача коштів відбувається, тут же, прямо, як тільки буде озвучена сума оцінки і досягає 90% ринкової вартості, що, значною мірою може перевищувати розмір компенсації страхової компанії.

Слід зазначити простоту в подачі заявки викуп аварійних авто в Зміїв. Це можна зробити на сайті нашої компанії, де знаходиться форма, заповнивши яку, власник має можливість розрахувати приблизну попередню вартість оцінки за допомогою драйв-тесту. Якщо сума оцінки буде задовольняти інтереси клієнта, наш співробітник здійснить телефонний дзвінок за номером, вказаним при заповненні і домовиться про зустріч у зручний для замовника час і в тому місці, яке назве власник автомобіля.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...