Автовикуп в місті Люботин

Розлучатися зі своїм старим автомобілем змушують різні ситуації. Буває, що модель просто застаріла фізично і морально, тому хочеться придбати інше авто. Іноді терміново потрібні гроші, і іншого джерела коштів немає. Буває, що автомобіль потрапив в дорожньо-транспортну пригоду, а його відновлення вийде дорожче за номінальну вартість.

Різні життєві ситуації змушують людей продавати свої авто. Хтось вирішує зайнятися продажем самостійно, але частіше звертаються до професіоналів – так безпечніше і надійніше.

Звернутися за послугою автовикупу старих, битих авто в місті Люботин зручно в компанію “ТопВикуп”.

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті Люботин

Компанія “TOPVykup” знаходиться в місті Київ, але надає послуги автовикупу по всій Україні більш ніж 15 років. Завдяки злагодженій роботі високопрофесійного колективу та отриманого досвіду, компанія займає першу строчку в рейтингу підприємств, що займаються автовикупом по всій Україні.

Викуп аварійних і битих авто в місті Люботин відбувається наступним чином:

  • Ви залишаєте заяву на сайті www.topvykup.com.ua або зв’язуєтеся з нами телефоном (ми працюємо цілодобово, без вихідних);
  • наш менеджер уточнює місце і час, куди необхідно прибути оцінювачу;
  • битий автомобіль забирає наш евакуатор;
  • після оформлення необхідних паперів виплачуються гроші.

Вся процедура автовикупу проводиться на місці оперативно і займає від двох годин до однієї доби. Після озвучування суми викупу, підписуються документи і виплачуються гроші. Сума оцінки може досягати 90% від ринкової вартості автомобіля і в деяких випадках перевищує страхові виплати.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Ми викуповуємо автомобілі всіх марок, які випущені починаючи з 2000 року і зареєстровані на території України. Працювати з нашою компанією вигідно, тому що Ви отримуєте такі переваги:

  • безпеку і конфіденційність угоди;
  • оперативне проведення операції;
  • сприяння в знятті з обліку авто;
  • підготовка документів, необхідних для податкових органів.

Співпрацюючи з компанією “TOPVykup”, Ви отримуєте максимально можливу суму, тому що ми працюємо без посередників.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...