08.05.2016

Автовикуп Люботин

Причини, що спонукали розлучитися зі своїм колишнім автомобілем, можуть бути різні. Деяким власникам доводиться це робити через те, що попередник – вже досить застарів, а навколо стільки привабливих пропозицій. Іноді це пов’язано з тим, що зміст, обслуговування машини вимагають витрат, не пропорційних з можливостями. А може бути і така ситуація, при якій сталося потрапити в дорожньо-транспортну пригоду. Якраз в цьому випадку, як порятунок – новий, стрімко розвивається вид автосервісу, пов’язаний з викупом автомобілів, що були у вжитку.

Компанія ТопВикуп надає такого роду обслуговування – викуп авто після ДТП Люботин. У колишні часи власники самі займалися продажем своїх автомобілів. І тепер деякі автолюбителі приймають рішення діяти своїми силами. І все ж, багато хто з них, зіткнувшись з паперовою тяганиною, біганиною по інстанціях, необхідністю вкладати кошти в ремонт пошкодженого авто, відмовляються від первісної ідеї і звертаються із заявкою на послугу викуп битих авто Люботин.

І це – оптимальний варіант у разі, коли треба отримати гроші, як можна швидше, без зайвих витрат часу і нервів. Турботи про транспортування автомобіля, його зберіганні, пошук покупців, ведення довгих телефонних переговорів з ними, небезпека потрапити в руки пройдисвітів, здатних залишити без грошей і машини, поїздки на авторинок, оренда за місце для багатьох є труднопреодолімимі перешкодами.

На противагу цьому – наші професіонали, маючи необхідні знання, напрацьований практичний досвід виконають всю необхідну роботу в надзвичайно оперативно і безпечно.

Вони забезпечать проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, візьмуть на себе оформлення всіх документів для податкової інспекції, необхідних договорів, займуться зняттям автомобіля з обліку.

В ході надання послуги автовикуп після ДТП Люботин, організовується виїзд експерта в те місце і час, який призначить сам власник, що особливо зручно в тих випадках, коли машина має сильні пошкодження, і немає можливості для самостійного переміщення.

Варто підкреслити, що в процесі роботи за послугою викуп аварійних авто Люботин ми не вдаємося до допомоги посередників, тому процес передачі грошей здійснюється безпосередньо на місці проведення оціночної діагностики після того, як сума буде озвучена фахівцем. Розмір її досягає 90% ринкової вартості автомобіля, таким чином, нерідко перевищуючи суму відшкодування збитку, що надається страховими компаніями.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...