Автовикуп в місті Лозова

З розвитком автомобілебудування, стрімко розвивається сфера послуг, пов’язаних з їх ремонтом, відновленням або продажем. Займатися цим самостійно недоцільно, так як цією роботою повинні займатися професіонали.

Від непередбачених ситуацій на дорозі ніхто не застрахований, вони виникають несподівано, вибиваючи людини зі звичної колії. Якщо Ваша машина постраждала в ДТП і отримала незначні пошкодження – Вам пощастило. В цьому випадку, вартість ремонту покриють компенсаційні виплати страхової організації, а майстри з СТО все виправлять без проблем.

Найгірша ситуація, коли автомобіль отримав значні пошкодження і його ремонт обійдеться в значну суму, яка ніяк не вписується в страхові виплати. В такому випадку, раціональною дією стане продаж машини.

Якщо Вам потрібно терміново продати старе або бите авто в місті Лозова, звертайтеся в компанію “TOPVykup” (Київ).

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті Лозова

Компанія “TOPVykup” займає першу сходинку в рейтингу підприємств, що займаються автовикупом в Україні. Ми працюємо більш ніж 15 років і за цей час сформували колектив високопрофесійних фахівців усіх рівнів, які виконують свою роботу швидко, чітко і злагоджено.

Процес термінового автовикупу у місті Лозова відбувається наступним чином:

  • Ви зв’язуєтеся з нами телефоном або залишаєте заяву на сайті компанії www.topvykup.com.ua;
  • з Вами зв’язується наш менеджер, уточнює місце і час для виїзду оцінювача;
  • виїжджає наш евакуатор;
  • оформляються документи і відбувається розрахунок.

Експертна оцінка може бути проведена безпосередньо на місці аварії. Після оцінки битого автомобіля, озвучується сума виплати, оформляються всі необхідні папери, виплачуються гроші.

Ми викуповуємо авто різних марок, рік випуску яких не раніше 2000-го, зареєстрованих на території України. Вся процедура відбувається в максимально стислі терміни і займає від двох-трьох годин до однієї доби. Гроші виплачуються на місці.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Компанія “ТопВикуп” сприяє в знятті авто з обліку, оформляє всі папери, необхідні для податкових органів. Вся послуга автовикупу відбувається швидко, прозоро, безпечно для клієнта з дотриманням всіх законодавчих актів України.

Розмір виплат може досягати 90% ринкової вартості автомобіля, що в деяких випадках перевищує компенсаційні виплати страхових компаній.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...