Автовикуп в місті Чугуїв

Автомобіль – чудовий винахід людини, але все добре, поки він справний, не потрапив в ДТП. Якщо трапилася непередбачена ситуація і Ваш автомобіль постраждав, починається “головний біль” – що робити? В яке СТО краще звернутися для ремонту? А може бути вигідніше продати?

Всі ці питання задає собі водій в стресовій ситуації, якщо сталося ДТП. Дійсно, буває що автомобіль в дорожньо-транспортній пригоді страждає так, що відновлювати його не має сенсу. В цьому випадку, найрозумніше, звернутися за допомогою до компаній, які професійно займаються автовикупом битих і старих авто. Для жителів міста Чугуїв свої послуги пропонує компанія “ТопВикуп”, яка вважається однією з найкращих серед компаній з викупу автомобілів по Україні.

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті Чугуїв

Компанія “ТопВикуп” викуповує автомобілі старі, биті в ДТП все марок, не раніше 2000 року випуску, які зареєстровані на території України. Наш оцінювач виїде в місто Чугуїв, як тільки Ви погодите з нашим менеджером місце і час.

Щоб викликати оцінювача на місце ДТП потрібно зв’язатися з нами телефоном або залишити заяву на сайті www.topvykup.com.ua. Через мобільні додатки Viber і WhatsApp – розмови безкоштовні. Ми працюємо цілодобово, без вихідних, тому завжди на зв’язку.

Всі питання, пов’язані з продажем авто, вирішуються на місці протягом двох-трьох годин, максимум – добу. Після проведення експертної оцінки і оформлення необхідних документів, гроші будуть виплачені на місці. Сума виплат може досягати 90% ринкової вартості, і дуже часто перевищує компенсаційні виплати страхових компаній.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Співпрацюючи з компанією “ТопВикуп”, виграють обидві сторони – Ви оперативно отримуєте гроші за бите авто, ми – запчастини для ремонту інших машин. Крім цього:

  • Ви перебуваєте в безпеці;
  • ми надаємо безкоштовний виїзд евакуатора;
  • всі документи оформляються на підставі чинного законодавства України;
  • ми сприяємо в знятті авто з обліку;
  • оформляємо документи для податкових органів;
  • виплачуємо максимально можливу ціну.

Співпрацюючи з компанією “TOPVykup”, Ви економите свій час і нерви.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...