08.05.2016

Автовикуп Чугуїв

Одним з великих винаходів людства, по праву, вважається автомобіль. Для деяких це – тільки лише засіб пересування. Для кого-то – ще й хобі, захоплення. У минулі часи далеко не кожен міг бути власником машини. Зараз автопарк налічує набагато більше одиниць, ніж раніше. Поряд з цим розвивається і сфера його обслуговування. Однією з найбільш популярних її видів вважається такою, що пов’язаний з викупом старих автомобілів. Зокрема – викуп авто після ДТП в Чугуєві, який надає компанія ТопВикуп.

Такого роду послуга є найбільш оптимальним рішенням у ситуації, коли гостро стоїть питання продажу пошкодженого автомобіля. Так як, завдяки злагодженим діям наших професіоналів, які мають солідний багаж знань і напрацьованого досвіду, угода купівлі-продажу завершується в лічені години.

Процедура передачі грошей носить швидкий і прямий характер і відбувається відразу ж, після проведення оціночної експертизи. Сума видається на руки власникові, як тільки буде озвучена оцінювачем. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що, найчастіше, перевищує суму, яку готові виплатити страхові компанії.

Отримавши заявку на послугу, компанія гарантує виконання таких процедур, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно. Крім того, оформлення всіх необхідних договорів, документів для податкової інспекції, зняття машини з обліку ТопВикуп так само бере на себе. Виїзд фахівця здійснюється за попередньою домовленістю із замовником, який сам вибирає відповідне йому час і місце. Це особливо підходить для тих випадків, коли, в результаті аварії, авто отримало пошкодження, які ускладнюють його самостійне пересування.

Варто зазначити, що існує можливість попереднього розрахунку приблизної суми оцінки. Для цього достатньо заповнити нескладну форму, розташовану на сайті компанії і в разі, якщо вона буде відповідати очікуванням власника, то залишиться, всього лише, очікувати дзвінка нашого співробітника, який буде здійснений за номером, вказаним при заповненні.

Ми цінуємо довіру, наданим нам клієнтами, невпинно прагнемо до підвищення рівня обслуговування, в роботі використовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника. Всі дії проводяться з дотриманням правил конфіденційності та безпеки, в чому зацікавлені практично всі клієнти.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...