Викуп аварійних автомобілей

Кожен автовласник, чиє авто потрапило в дорожньо-транспортну пригоду, стоїть перед дилемою: що робити далі – намагатися повернути автомобіль до життя, вклавши чималі кошти в його ремонт, або продати? Багато хто вирішує це питання на користь продажу. І тут недосвідченого продавця чекає немало перешкод та складнощів. Але вихід з такого становища можуть запропонувати фахівці з викупу автомобілей в місті Балаклія, великий досвід роботи яких з викупу аварійних битих авто після ДТП, дозволяє продати машину в короткий термін за високу ціну. ТопВикуп зазвичай пропонує 90 відсотків ринкової вартості автомобіля і навіть перевищує виплати страхових компаній.

Як замовити послуги

Якщо Ви вирішили скористатися послугою компанії ТопВикуп та замовити послугу автовикуп в місті Балаклія, Вам слід зателефонувати в будь-який час за телефонами, що розміщені на сайті компанії www.topvykup.com.ua, або замовити зворотній дзвінок, також можна оформити заявку на терміновий викуп авто на сайті або через Вайбер. Після отримання заявки наші фахівці зв’яжуться з Вами, та під’їдуть у вказане місце в зручний для Вас час. Компанія надасть безкоштовну послугу з оцінювання авто, в разі домовленості і узгодження ціни прямо на місці відбувається оформлення документів, отримання грошей і машину забирає евакуатор. Власнику не потрібно займатися зняттям авто з обліку та готувати будь-які документи. Все, що необхідно – паспорт, ідентифікаційний код, ключі від машини та технічний паспорт.

ТопВикуп – компанія, якій довіряють

Щоб терміновий продаж аварійного автомобіля відбувся максимально швидко, безпечно, з вигодою для власника, найкращим рішенням буде звернення до компаніі ТопВикуп, яка працює на ринку з викупу і продажу автомобілів більше 15 років, та отримує тільки позитивні відгуки клієнтів. Компанія може викупити машину, що бита, в місті Балаклея, також за допомогою компанії ТопВикуп можна продати не лише аварійне авто, а і просто автомобіль, який прослужив декілька років, а ще ми викупаємо вантажівки, спецтехніку, водний транспорт і мотоцикли.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...