Послуги компанії “ТопВикуп” із викупу транспортних засобів

Головним чином наша компанія спеціалізується на викупі авто після ДТП, проте, ми надаємо й інші послуги. Серед них – викуп неушкоджених автомобілів (як легкових, так і вантажних), мотоциклів, спецтехніки, водного транспорту. Крім того, наша компанія пропонує дієву допомогу в продажу старого автомобіля з метою купити новий (послуги трейд-ін). Також наші клієнти мають змогу скористатися автоломбардом.

Автовикуп битих авто (Жовті Води)

Компанія “ТопВикуп” займається викупом після ДТП битих авто на українській реєстрації (у місті Жовті Води й по всій території України). Здійснюючи свою діяльність, ми реалізуємо всі необхідні супутні завдання. Діапазон наших послуг включає такі:

  • консультування клієнтів щодо оцінки автомобілів;
  • послуги транспортування;
  • юридичний супровід з укладання всіх необхідних документів;
  • розрахунок з клієнтами без посередників.

“ТопВикуп” допоможе Вам зняти автомобіль з реєстрації, укласти угоду купівлі-продажу протягом короткого терміну. Крім того, ми допоможемо оформити всі необхідні документи для податкової інспекції. Зазвичай весь процес триває не довше від однієї доби. Наш спеціаліст з оцінки виїжджає на місце проведення експертизи протягом години після оформлення заявки на викуп аварійних авто в місті Жовті Води чи будь-якому іншому населеному пункті України. Повну суму відповідно до висновку експертизи можна отримати одразу ж по її завершенні.

Особливості надання послуг

Оскільки ми працюємо без посередників, можемо розрахуватися за авто одразу після проведення експертизи. Цінова політика “ТопВикупу” орієнтована на клієнта, тому кожна призначена сума відповідає ринковій вартості.

Ми евакуюємо автомобіль з місця проведення експертизи за власний кошт.

Для того, щоб подати заявку на автовикуп в Жовтих Водах, Ви можете заповнити форму на нашому сайті, зателефонувати нашим менеджерам чи замовити зворотний виклик.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...