08.05.2016

Автовикуп Синельникове

Звичним атрибутом життя сучасної людини є автомобіль, який, певною мірою, покликаний полегшити напружений темп нашого ритму. Відповідно, вимагає розвитку і сфера обслуговування автотранспорту. Одним з швидко її напрямків є такий її вид, як автовикуп, який надає широкий спектр дій, спрямованих на здійснення операцій, пов’язаних з продажем уживаних автомобілів. І зокрема – викуп авто після ДТП в Синельникове, яким займається компанія ТопВикуп.

Для кого призначена ця послуга? Для тих, хто прийняв рішення не гаяти свій час і нерви, а спрямувати свої зусилля на те, щоб, як можна швидше продати своє, постраждале в ДТП авто і отримати можливість придбати інший, готовий до використання, автомобіль.

Викуп аварійних авто після ДТП в Синельникове крок за кроком, надзвичайно комфортно і оперативно підводить своїх клієнтів до вирішення цього завдання. Прийнявши заявку на автовикуп після ДТП в Синельникове, ми беремо весь вантаж передпродажних клопоту на себе. Сюди входить оформлення договорів купівлі-продажу, документів для податкової, сприяння в знятті з обліку. Крім того, викуп битих авто в Синельникове гарантує проведення безкоштовної експертизи з виїздом фахівця на місце і час, призначений самим власником.

Здійснення угоди відбувається в короткі терміни, які становлять від декількох годин до одного дня. В результаті клієнт отримує до 90% ринкової вартості автомобіля, що, в деяких випадках перевищує суму, яка виплачується страховою компанією. При цьому грошові кошти будуть вручені особисто, на руки власникові. Все це позбавляє від необхідності евакуації та зберігання автотранспорту. Крім того, не доведеться вести переговори з потенційними покупцями, витрачати гроші на проведення ремонту для того, щоб поліпшити зовнішній вигляд машини. Не треба буде їхати на авторинок, шукати місце, платити за нього. Переживати і нервувати в нестерпному чеканні.

Ми невпинно прагнемо до постійного підвищення рівня обслуговування наших клієнтів, роблячи весь процес співпраці з нами надзвичайно комфортним для вас.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...