Чи варто оформлювати терміновий продаж авто

Чому автовласники продаються свою власність, а іноді – ще й терміново? Головна причина – потрібні гроші, і швидко. Наприклад, для придбання нової квартири або приватного будинку для родини не вистачає певної суми. Тоді найкращий варіант – продати старе авто, яке колись постраждало в ДТП або просто не на ходу. Самостійно шукати покупців на вторинному ринку – справа довга й клопітна. Особливо, якщо транспортний засіб в аварійному стані й своїм ходом пересуватися не може. Тоді авторинок як точка продажу відпадає зразу – не тягати ж автівку на евакуаторі туди-назад щодня. А охороні не завжди можна довіритися. Оптимальним виходом стане автовикуп у Синельникове.

Плюси звернення до ТопВикуп

У Синельникове викуп авто після ДТП – стандартна послуга від ТопВикуп. Це означає, що нічого надзвичайного у терміновому продажі засобу пересування – немає. В Україні цим успішно користуються сотні й тисячі автовласників, що підтверджує надійність і оперативність сервісу. Із нашою компанією у Синельникове викуп авто аварійних і битих відбувається із дотриманням законодавства України та без участі посередників. ТопВикуп гарантує конфіденційність та безпеку операцій, пов’язаних із продажем автівки. Тому кожен автовласник може довірити нашим спеціалістам усі клопоти, які супроводжують викуп авто.

Як це працює?

Ті, хто ще ніколи не користувався послугами автовикупу, приємно здивуються, дізнавшись, як оперативно й професіонально працюють фахівці ТопВикуп. Ми пропонуємо клієнтам безкоштовне оцінювання та евакуацію транспортного засобу, а також можливість отримати до 90% вартості автівки. Оформлення документів залежить від конкретної ситуації і, зазвичай, триває кілька годин. В окремих випадках – у межах доби. Отримати гроші можна протягом пари годин після того, як дійдено згоди між власником авто й ТопВикуп.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...