09.05.2016

Автовикуп Павлоград

Прогрес якості життя людини обумовлюється появою нових форм обслуговування. Автомобіль є невід’ємною частиною нашого повсякдення. У зв’язку з високою затребуваністю, росте і сфера надання різних послуг автосервісу. Одним з його швидко видів є автовикуп. Компанія ТопВикуп – яскравий представник саме такої форми обслуговування автопарку. Зокрема, вона надає вид послуг – автовикуп після ДТП Павлоград, який покликаний максимально полегшити всю процедуру купівлі-продажу автомобіля, що постраждав в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

Варто зазначити, що продаж транспорту, потерпілого в ДТП, вважається одним з найбільш складних у всьому спектрі послуг, пов’язаних з обміном старих автомобілів. Обумовлено це тим, що авто, в даному випадку, отримує пошкодження різного ступеня. Що, в свою чергу, відбивається на можливості укладення угоди купівлі-продажу. Але тільки не з компанією ТопВикуп.

Замовивши у нас послугу викуп авто після ДТП Павлоград, ви отримуєте арсенал висококласних фахівців, рівень обслуговування, гідний задовольнити вимоги найбільш вимогливих клієнтів.

Застосовуючи відпрацьовані знання і вміння, все передпродажні операції ми проведемо замість вас. Ведення переговорів з потенційними покупцями, евакуація і зберігання автомобіля, складання оголошень для пошуку все того ж покупця, тривале тривожне очікування, побоювання потрапити в руки шахраїв – ось, неповний список того, від чого позбудетеся, замовивши у нас викуп аварійного авто в Павлограді. При це ви гарантовано будете мати:

безкоштовну експертизу по оцінці автомобіля
виїзд фахівця в зручне для вас час і місце
до 90% ринкової вартості автотранспорту
укладення угоди протягом дня
передачі на руки грошової суми, озвученої оцінювачем після досягнення обопільної згоди
Крім того, надаючи послугу викуп битих авто в Павлограді, оформлення всіх документів для податкової, договорів угоди ми беремо на себе. Так само ви отримуєте сприяння в знятті з обліку. Ми високо цінуємо довіру до нас. Індивідуальний підхід до кожного клієнта робить всю процедуру купівлі-продажу максимально комфортною для вас і залишає приємне враження на протязі всього процесу співпраці.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...