Автовикуп Орджонікідзе

Автомобілі давно вже стали невід’ємною частиною нашого життя. Неможливо уявити собі, як раніше люди пересувалися за допомогою іншого транспорту. Стрімкий розвиток нашого суспільства обумовлює постійне збільшення автотранспорту на наших дорогах.

Тому ринок пропонує все більше різноманітних послуг для власників машин. Однією з таких пропозицій є автовикуп. Це процедура термінового продажу авто. Автовикуп стане Вам у нагоді в таких ситуаціях:

  • в разі дорожньо-транспортної пригоди;
  • при необхідності швидко продати авто в аварійному стані;
  • якщо гроші потрібні терміново і немає часу чекати покупця.

ТопВикуп – лідер на ринку автопослуг

Компанія ТопВикуп займається наданням автомобілістам різноманітних послуг вже понад 15 років. Ми напрацювали величезний досвід в сфері автовикупу. Кожна угода по викупу битих авто в Орджонікідзе проводиться з максимальною швидкістю та ефективністю. Наша команда фахівців працює 24 години на добу, тому в разі потреби спеціаліст може виїхати в Орджонікідзе прямо на місце аварії для викупу авто після ДТП. Скористатися нашими послугами дуже просто.

  • Зателефонуйте нам прямо з місця дорожньо-транспортної пригоди або заповніть нескладну анкету на нашому сайті www.topvykup.com.ua. Вкажіть марку і модель Вашої машини, рік випуску, її стан та одразу побачите приблизну суму, яку Ви можете отримати за неї. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і домовиться за візит експерта-оцінщика. Ця послуга є безкоштовною.
  • Чекайте на евакуатор від нашої компанії. Евакуація для викупу аварійних авто в Орджонікідзе здійснюється з місця ДТП безкоштовно. Вам не треба турбуватися про евакуатор – ми надішлемо його Вам.
  • Швидко отримайте гроші. Як тільки експерт закінчить оцінку і проголосить вартість, Ви одразу можете отримати цю суму. Довго чекати не треба, все займе декілька годин.
  • Термінове оформлення документів. Вам не треба турбуватися за зняття машини з обліку та оформлення всіх угод. Ми беремо все на себе. Завдяки налагодженій схемі все це ми зробимо протягом доби. А Ви збережете свій час та нерви.

Переваги нашого сервісу

Хочемо зазначити, що всі угоди по автовикупу є на 100 відсотків конфіденційними. Ми цінуємо Вашу особисту інформацію і безпеку. Також співпраця з нами убереже Вас від шахраїв, які можуть скористатися Вашою необізнаністю та привласнити майно. Ми гарантуємо Вам справедливу суму за викуп автівки. Інколи вона може сягнути 90% від ринкової ціни. Все залежить від технічного стану. Наше правило – індивідуальний підхід до кожної угоди.

Компанія ТопВикуп діє по всій території України. Звертайтеся до нас з будь-якої точки – ми обов’язково Вам допоможемо. Крім автівок, ми викупаємо сільськогосподарську спецтехніку та надаємо послуги автоломбарду.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...