09.05.2016

Автовикуп Орджонікідзе. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

У цій статті мова піде про стрімкий розвиток послуги в сфері обслуговування автомобілів, яка називається автовикуп, представником її є компанія ТопВикуп. Наша компанія надає викуп аврійно авто в Орджонікідзе. Одним з переваг її – це те, що ми працюємо без посередників, що робить можливим отримання власником грошової суми відразу після оцінювання.

Завдяки цьому, вдається забезпечити високий рівень конфіденційності і безпеки, до чого прагнуть практично всі клієнти

Для швидкого продажу автотранспорту потрібно укладення угоди в гранично стислі терміни. Саме це і гарантує викуп авто після ДТП в Орджонікідзе. Оптимальний варіант виконання даного завдання обумовлено високим рівнем професіоналізму наших фахівців, постійним прагненням до підвищення якості обслуговування, індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Слід зазначити, що викуп битих авто в Орджонікідзе має ще одну перевагу – проведення безкоштовної експертизи, час і місце якої вказує сам замовник. При цьому відпадає необхідність евакуації і зберігання потерпілого автотранспорту. За бажанням, фахівець виїжджає відразу ж на місце події.

Крім того, Автовикуп після ДТП в Орджонікідзе характеризується простотою в подач заявки. Для цього власнику автомобіля досить заповнити нескладну форму, розташовану на сайті нашої компанії. Пройшовши драйв-тест, він може попередньо прорахувати приблизну суму оцінки. Остаточна сума буде оголошена при досягненні домовленості обома сторонами після проведення експертизи.

Сума оцінки досягає 90% ринкової вартості, що в деяких випадках, перевищує розмір компенсації, яку виплачує страхова компанія. Звернувшись до нас, ви значно заощадите свій час, і весь процес купівлі-продажу з розтягнутого і повного тривожним очікуванням перетвориться в максимально задовольняє.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...