Шукаєте, де швидко продати авто в Києві?

Автовикуп КиївКомпанія ТопВикуп прийде вам на допомогу! Ми пропонуємо послугу термінового викупу авто в Києві за вигідними цінами. Звернувшись до нас, ви зможете продати автомобіль вже через кілька годин. Наша компанія купує машини в будь-якому стані, в тому числі ми займаємося викупом авто після ДТП, навіть якщо вони несправні. Для транспортування транспортного засобу ми відправимо до вас евакуатор абсолютно безкоштовно.
Дізнайтеся прямо зараз, скільки ми готові заплатити за вашу машину! Залиште заявку на сайті, у Viber або телефоном. Наші фахівці зроблять попередній розрахунок вартості вашого авто і, якщо ціна вас влаштує, до вас приїде наш експерт-оцінювач. Не втрачайте часу, ми працюємо цілодобово!

Чому складно продати машину самостійно

Автовласники, перш ніж скористатися послугою автовикуп у Києві терміново, стикаються з труднощами самостійного продажу машини. Своїми силами вони розміщують оголошення про продаж, приймають масу дзвінків, відповідають на велику кількість повторюваних питань, влаштовують безрезультатні перегляди. При цьому власники машин змушені нахвалювати своє авто та постійно стикатися з недовірою з боку потенційних покупців.
Все це неприємно та клопітно, і самостійний продаж може затягнутися на місяці. Забудьте про все це! Зверніться в ТопВикуп — ми здійснюємо автовикуп у Києві дорого, не ставимо зайвих запитань і працюємо швидко.

Автовикуп у Києві: як ми працюємо

Схема співпраці з нашою компанією проста та зрозуміла. Вся процедура складається з декількох нескладних кроків:
 • Терміновий викуп автоВи залишаєте заявку найбільш зручним способом — онлайн через сайт, у Viber або по телефону.
 • Вам телефонує наш менеджер, щоб озвучити попередню вартість за ваше авто.
 • До вас приїжджає фахівець компанії для оцінки автомобіля та остаточної пропозиції по вартості.
 • Наш співробітник займається оформленням необхідних документів.
Усе! Ви отримуєте на руки всю суму за вашу машину.
Терміновий автовикуп у Києві — це просто та швидко, якщо ви звернетеся до ТопВикуп. Для того, щоб ми відразу змогли максимально точно розрахувати вартість вашого автомобіля — надішліть в заявці його фотографії.

Терміновий автовикуп в Києві: які машини ми купуємо

Ви можете звернутися в нашу компанію для викупу авто дорого в будь-якому стані. Ми купуємо:
 • цілі;
 • биті;
 • після ДТП;
 • нові;
 • що були у вжитку;
 • застарілі;
 • ретро.
При цьому не важливо, якого року випуску ваш автомобіль, якої марки та моделі. Ми в будь-якому випадку готові розглянути ваш варіант. Просто залиште заявку, по можливості надішліть нам фото авто, і ми озвучимо вам попередню ціну.

Плюси співпраці з нами

Викуп авто дорогоЗвертаючись до нас за послугою термінового викупу машин, ви оціните ряд переваг співпраці з нашою компанією:
 • Швидкий викуп вашої машини. Ми придбаємо ваше авто за один день, зазвичай вся процедура займає всього пару годин.
 • Комфорт для клієнта. Ми робимо все, щоб вам було комфортно з нами співпрацювати — допомагаємо в переоформленні документів, безкоштовно виконуємо діагностику машини, при необхідності безкоштовно відправляємо евакуатор.
 • Мінімум паперової тяганини. Щоб скористатися послугою скупки авто в Києві, потрібно надати мінімальну кількість документів. У більшості випадків це тільки паспорт, техпаспорт і код. Якщо ви одружені / заміжні — потрібна буде ще довідка про згоду дружини / чоловіка на угоду.
 • Прозорість роботи. Ми працюємо з дотриманням закону, у нас немає прихованих комісій, а наша компанія офіційно зареєстрована. Послуга скупки машин є повністю легальною.
Все ще думаєте, куди звернутися з приводу викупу авто з пробігом в Києві? Досить тягнути! Залишайте заявку, і вже сьогодні ви зможете вигідно продати машину.

Викупленні автомобілі

Як терміново продати авто в Києві?

Для того, щоб терміново продати автомобіль в Києві - зверніться до нас за телефонами ☎ (067) 232-30-60 ☎ (093) 271-46-61 або ж заповніть заявку на сайті

На скільки швидко відбувається викуп авто в Києві?

Автовикуп з нами проходить максимум в протягом 3 годин

Які документи знадобляться для автовикупу в Києві?

Необхідні для автовикупу документи: паспорт, ідентифікаційний код, техпаспорт, генеральна довіреність (якщо машина куплена вами за дорученням)

Чи можу я продати авто після ДТП в Києві?

Ми викуповуємо автомобілі і після ДТП теж. Можемо приїхати відразу на місце аварії і забрати авто евакуатором в будь-якій точці Києва

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 оценок, среднее: 4,86 из 5)
Loading...

avatar