Викуп авто

Причини продажу автомобіля можуть бути найрізноманітнішими: не влаштовують технічні можливості, термінова потреба в додаткових грошах, на новій роботі “на таких” ніхто не їздить. Іноді – після аварії не хочеться ремонтувати. В цілому це – нормальна життєва ситуація, коли щось треба швидко продати. Але терміновий продаж авто в мінімальні строки, особливо, якщо у Вас немає досвіду – досить непевна справа, бо є ризик натрапити на шахраїв.

Продаж автомобіля потребує часу й грошей. Експертиза, оцінка, пошук покупця, юридичне оформлення, організація безпечного каналу отримання грошей – якщо Ви працюєте, то знайти час на проведення всіх цих необхідних процедур буде складно.

Звичайно, можна звернутись до посередників, але їм потрібно буде віддати проценти від продажу. Отже, продаж авто потребує витрат і фінансів, і часу. І невідомо – чи отримана сума виправдає Ваші сподівання.

Терміновий автовикуп

“ТопВикуп” пропонує послугу “Терміновий викуп авто”. Для того, щоб скористатися цією послугою, достатньо заповнити онлайн-заявку на нашому сайті, або через вайбер чи ватсап. Також ми приймаємо замовлення по телефону. Після оформлення заявки до Вас безкоштовно виїде оцінювач і запропонує викупити Вашу автівку за максимально можливу суму. В разі згоди, евакуатор забере Вашу машину й в мінімальні терміни часу наші співробітники зроблять всю роботу по оформленню необхідних паперів, а Ви отримаєте гроші.

Якщо Ви хочете продати Ваше авто – наша фірма викупає автомобілі в будь-якому стані, тому робіть вірний вибір. Або Ви будете в найближчі місяці проводити весь вільний час на авторинках і невідомо за яку суму зможете продати свій автомобіль, або протягом кількох днів отримаєте на руки реальні гроші.

Автовикуп – Київ і інші міста України

Якщо Ви вирішили отримати послугу “Викуп авто”, то неважливо, де Ви проживаєте – в місті Київ чи в іншому місті, у нас є представництва в усіх регіонах України. Термінова продажа авто відбудеться в короткий часовий проміжок. Наша спеціалізація – викупать авто. При цьому ми купляємо легкові автомобілі, вантажівки і сільськогосподарську техніку. Незалежно від стану Вашої автівки, ми пропонуємо найкращу ціну із можливих.

Ми працюємо на вітчизняному ринку п’ятнадцять років і за цей час налагодили надійні зв’язки, маємо позитивні відгуки від великої кількості задоволенних клієнтів. В нас працюють досвідчені співробітники з великим досвідом роботи.

Що потрібно від Вас – це паспорт, ідентифікаційний номер, ключі від автівки й технічний паспорт.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 оценок, среднее: 4,97 из 5)
Loading...