06.04.2016

Автовикуп

Терміновий викуп авто в Києві, скупка автомобілів дорого

Зіткнулися з необхідністю продажу свого авто в стислі терміни? Звертайтеся в нашу компанію, ми купимо автомобіль в день звернення і запропонуємо за нього вигідну ціну, взявши на себе вирішення всіх питань, пов’язаних з переоформленням документів.

Нам цікавий терміновий викуп таких машин:

 • Викуп бу автомобілів
 • Викуп нових автомобілів
 • Викуп авто після ДТП (битих авто)
 • Викуп кредитних авто
 • Викуп авто у банку

Наші переваги з викупу автомобілів:

 • Дорогий викуп. Ми запропонуємо вам суму за автомобіль набагато більше інших.
 • Викуп машин будь-якого класу, будь це малолітражних легковик, представницький седан або дорога спортивна модель
 • Економія часу. Вартість за яку ми купимо ваш автомобіль називаємо відразу ж.
 • Безпека. Ми гарантуємо юридичну безпеку угоди викупу автомобіля.
 • Виплату всієї вартості автомобіля проводимо відразу або в інший час зручне для вас.
 • Допомога в погашенні кредиту. Ми заплатимо за ваш кредитний автомобіль з правом викупу.
 • Працюємо з банками, страховими компаніями, автосалонами, підприємствами і посередниками і звичайними автовласниками

Терміновий викуп авто в Києві дозволить вирішити питання з реалізацією машини максимально швидко. Звернувшись до нас, вам не доведеться розміщувати оголошення, їздити на ринок, вести переговори з покупцями.

Терміновий викуп автомобілів в Києві проходить за такою процедурою:

 1. Попередня оцінка автомобіля. Необхідно зателефонувати нам або заповнити заявку прорахунку вартості автомобіля. Наші менеджери проконсультують і дадуть відповідь на всі ваші запитання.
 2. Домовиться про зустріч. Зустріч в зручному для вас місці.
 3. Оформлення документів (МРЕО, нотаріально). Всі нюанси, пов’язані з підготовкою і оформленням документів виконують наші фахівці.
 4. Максимально швидка оплата за автомобіль. Після того, як викуп автобудет здійснений, продавець отримує всю суму.

Для проведення викупу авто необхідно мати мінімум документів:

 • Тих. паспорт на автомобіль;
 • Ідентифікаційний номер;
 • Генеральну довіреність (якщо Ви не є власником автомобіля);
 • Особистий паспорт.

Продати бу авто з пробігом непросто, тим більше якщо машина постраждала в ДТП. Нерідко машина після аварії не піддається ремонту, або вартість її відновлення настільки висока, що набагато вигідніше придбати нове ТЗ. Не знаєте, як знайти ту людину, яка хоче купити авто після ДТП в Києві Наша компанія допоможе вам продати свою машину, в якому б вона не була стані.

Напевно, ви вже проводили підрахунки і переконалися, що продаючи битий автомобіль на запчастини, ви можете виручити набагато більше коштів, ніж спочатку розраховували. Проте, продаж авто після ДТП по частинах – довгий процес, який може затягнутися не на один місяць. Вам доведеться розміщувати численні оголошення, витрачати свій час і гроші на пошук «того самого» покупця, який бажає придбати авто після ДТП в Києві. Ми пропонуємо більш швидкий і простий варіант це викуп авто після ДТП.

Вже сьогодні ви можете отримати 90% від ринкової вартості свого авто. Все, що для цього необхідно – звернутися до нашого оцінювачу, який огляне ваше авто і зробить висновок про РЕАЛЬНОЇ ціною ТЗ в даний момент. Далі все просто – наші фахівці вирішують юридичні формальності (оформлення документів купівлі-продажу, зняття авто після ДТП з обліку та ін.), Після чого ви отримуєте свої гроші.

Ми працюємо як з приватними особами, так і з підприємствами (можливий викуп кредитних авто після ДТП), страховими компаніями, автосалонами та посередниками. Всі операції повністю прозорі і безпечні.

Як бачите навіть викуп автомобіля після ДТП дозволяє дорого і швидко продати автомобіль, що позбавить вас від турбот, пов’язаних з самостійним продажем. До чого витрачати час і сили на продаж машини, коли можна довірити цей процес фахівцям, і вже в цей же день тримати в руках гроші!

Звертайтеся до нас, і ми запропонуємо найвигідніші ціни і зручні умови співпраці.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчик

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...