Щоб стати власником новенького автомобіля

Кожен автолюбитель мріє про нове авто. Нема нічого кращого, ніж сісти за кермо автівки, салон якої пашить ароматом шкіри та пластику, а на одометрі красуються нулі. Перші кілометри подорожі на такому авто запам’ятовуються на все життя. Втілити свої мрії в реальність можна за допомогою компанії ТопВикуп, яка надає послугу trade in.

Послуга набула великої популярності в країнах Євросоюзу та полягає в обміні старого авто на нове. Вона позбавляє автовласника клопоту, пов’язаного з продажем старої автівки. Після проведення експертної оцінки вартість автомобіля зараховується до основної суми, яку треба сплатити за новий автомобіль. Власникові залишається заплатити решту та отримати новеньке авто. Також можна вартість старого автомобілю використати у якості першого внеску при купівлі у кредит. Компанія ТопВикуп пропонує обмін не тільки на новий автомобіль, але й на автомобіль з пробігом, на бажання клієнта. Обмін можна здійснювати як на автомобіль вищого класу, так і на автівку простіше, при цьому буде повернуто власникові різницю у грошовому еквіваленті.

Для того, щоб скористатися цією послугою, необхідно спершу дізнатись про ринкову вартість власного автомобіля. Зробити це можна швидко і якісно за допомогою сайту нашої компанії. Треба заповнити онлайн-заявку, в якій вказати марку, модель, технічний стан та рік випуску транспортного засобу. Для більшої точності бажано надати детальне фото автомобіля. Після надання заявки співробітники компанії зателефонують найближчим часом й оголосять попередню вартість автівки. Більш точну й остаточну вартість можна дізнатись після проведення експертної оцінки, яка проводиться коштом компанії.

Автовикуп у місті Малин Житомирської області

Крім обміну автівок, ТопВикуп здійснює термінову купівлю постраждалих у дорожньо-транспортній пригоді автомобілів. Викуп аварійних авто, битих після ДТП, компанія пропонує на вигідних умовах у містах Андрушівка, Бердичів, Коростень, Малин та інших населених пунктах Житомирської області. Для транспортних засобів, які не на ходу, компанія надає безкоштовні послуги евакуатора для їх переміщення. Крім цього, співробітники фірми сприяють скорішому оформленню угод купівлі-продажу та зняттю з обліку транспортних засобів у реєстраційних органах.

Крім викупу аварійних автівок, ТопВикуп терміново придбає спеціальну на сільськогосподарську техніку:

  • комбайни:
  • трактори:
  • навантажувачі;
  • екскаватори;
  • культиватори;
  • жниварки для кукурудзи;
  • зернові сівалки.

Компанія також займається викупом плавальних засобів та вантажних автівок.

Як отримати послуги компанії ТопВикуп

Скористуватися послугами компанії можна, зателефонувавши за одним з вказаних номерів на сайті або відправивши заявку за допомогою мобільного додатку Вайбер чи Ватсап. Співробітники зателефонують відразу після отримання заявки. Після проведення експертної оцінки й досягнення домовленості, між клієнтом та компанією підписується угода купівлі-продажу та здійснюється розрахунок.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...