08.05.2016

Автовикуп Малин

Термінова необхідність в грошах – ситуація, в якій побував, практично кожен. Як правило, в першу чергу, звертаються за допомогою до родичів або друзів. А якщо їх немає поруч? Можна, звичайно взяти позику в банку, однак усім відомо, які немилосердні відсотки доведеться виплачувати.

Найбільш оптимальним варіантом виходу з таких скрутних обставин можна вважати можливість, яку надає послуга автовикуп – відносно новий вид автосервісу. Її надають спеціалізовані фірми, зокрема, – компанія ТопВикуп, що надає послугу викуп аварійних авто в Малині.

Зрозуміло, кожен автовласник може скористатися своїм абсолютним правом і зайнятися продажем автомобіля самостійно. І все ж, навіть, якщо врахувати, що машина в хорошому технічному стані, слід пам’ятати, що мінімальний термін, за який можна її продати – три тижні.

Додайте до цього масу деталей і нюансів, в яких некомпетентному людині дуже складно розібратися. А в тому випадку, якщо продається авто побувало в дорожньо-транспортній пригоді, навіть про таких чималих терміни говорити не доводиться. Тому як, тоді, це має на увазі повне відновлення і ремонт, що змушує власника на тривале очікування і додаткові витрати, як правило, досить відчутні, якщо не сказати великі.

Ось і виходить, що автовикуп після ДТП Малин – найбільш розумний вихід із становища. Він дозволить за дуже короткий проміжок часу, що займає від кількох годин до однієї доби, обміняти автомобіль на відповідну суму грошей, яка досягає 90% його ринкової вартості, що, найчастіше, перевищує розмір компенсаційних виплат, пропонованих страховими компаніями.

Отримавши заявку на викуп битих авто в Малині, ТопВикуп забезпечує проведення таких заходів, як безкоштовне оцінювання та евакуація машини, переоформлення всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції, зняття з обліку.

При наданні послуги викуп авто після ДТП Малин, організовується виїзд фахівця в те місце і час, який вкаже сам власник. Це, – як порятунок в тих випадках, коли, в результаті аварії, автомобіль отримав серйозні пошкодження, які унеможливлюють його управління і самостійне пересування.

Розрахунок відбувається безпосередньо на місці проведення діагностичної експертизи відразу по її закінчення. Сума в повному обсязі вручається на руки власникові, як тільки буде озвучена оцінювачем.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...