08.05.2016

Автовикуп Вільнянськ

Все наше життя гра і люди в ній – актори. Ось, зіграв в російську рулетку … і дорожньо-транспортна пригода. А всього лише – з вітерцем хотілося проїхати. І в таких ситуаціях, як порятунок – новий вид в сфері обслуговування – автовикуп. Однією з компаній надає такого роду послуги, є ТопВикуп. І зокрема – ті операції, які пов’язані з купівлею-продажем автомобілів, пошкоджених в результаті ДТП. Для кого призначені подібні послуги? Для тих власників, які цінують свій час, бережуть свої нерви і гроші, в кінцевому підсумку.

Безумовно, на перший погляд, здається, що навпаки, доводиться вкладати додаткові кошти, у вигляді комісійного збору за надані послуги. І разом з тим, якщо врахувати, що викуп авто після ДТП Вільнянськ бере багато функцій на себе, то при уважному вивченні вигод виявиться, що сума збору відповідає тому, що клієнт отримує від обслуговування.

Наприклад, при заявці на автовикуп після ДТП в Вільнянську власникам авто не треба буде турбуватися про евакуацію і зберіганні автотранспорту, не доведеться везти його на авторинок, платити там за місце і не один раз. Так само відпаде необхідність вкладати кошти в ремонт машини, щоб, хоч якось поліпшити її зовнішній вигляд.

Крім того, викуп битих авто Вільнянськ дає можливість проведення безкоштовної експертизи, фахівець сам приїде тоді і туди, уда вкаже клієнт, розрахунок буде проведений відразу ж, по досягненню взаємної узгодженості сторін. Сума оціночної вартості становить до 90% від ринкової, що, в деяких випадках, перевищує розмір компенсації, яка надається страховою компанією.

Так само викуп аварійних авто в Вільнянську відрізняється простотою в подачі заявки. Для цього необхідно лише заповнити спеціальну форму на сайті компанії, яка допоможе провести попередній розрахунок вартості. І в тому випадку, якщо її сума задовольнить інтереси власника, то ми продовжимо співпрацю, зателефонувавши за номером, вказаним в анкеті.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...