Що робити з аварійною автівкою?

Низька культура водіння, а також неякісне покриття автошляхів і перевищення швидкості – усі ці фактори досить часто призводять до аварій. Від виникнення дорожньо-транспортної пригоди не застрахований ніхто. І винуватець ДТП, і постраждалий зустрічаються з однією й тією ж дилемою: спробувати відремонтувати автівку або знайти на неї покупця? У багатьох випадках власник транспортного засобу обирає другий варіант.

Купівля-продаж автомобіля, що був у вжитку – непроста задача. Складність цього завдання ще більше зростає, якщо авто перебуває у аварійному стані. Мало хто хоче купувати транспортні засоби, із якими у майбутньому можуть виникнути проблеми. А власнику, як правило, продати автівку треба швидко. Вирішити цю задачу допоможуть компанії, які спеціалізуються на викупі аварійних авто. У місті Вільнянськ Запорізької області послуги з викупу битих авто після ДТП надає компанія ТопВикуп. Ми можемо допомогти продати Ваш автомобіль без зайвих проблем.

Ми надаємо послуги з автовикупу у місті Вільнянськ, незалежно від Вашого матеріального становища і сфери занять. Компанія ТопВикуп здійснить викуп та знайде покупця на Ваш автомобіль, незалежно від ступеня пошкодження, марки і країни-виробника. Скориставшись нашими послугами, Ви зможете продати транспортний засіб і отримати гроші у стислий термін – від кількох годин до доби.

Переваги співробітництва з компанією ТопВикуп

Крім пошуку покупця для викупу аварійних авто у місті Вільнянськ, компанія ТопВикуп гарантовано надає наступні послуги:

  • передпродажна підготовка автомобіля;
  • безкоштовна евакуація та зберігання транспортного засобу;
  • можливість виїзду експерта на місце дорожньо-транспортної пригоди;
  • гарантія знаходження покупця на Ваш автомобіль;
  • переоформлення документів та зняття автівки з обліку без Вашої участі;
  • вирішення питань із податковими органами.

Компанія ТопВикуп не використовує посередників. Передача коштів відбувається відразу ж після експертизи. Ви зможете узгодити суму з оцінювачем і відразу ж отримати на руки гроші у розмірі до 90 % ринкової вартості Вашого автомобіля.

Як почати співпрацю з нами

Подати заявку на автовикуп у місті ВІльнянськ Запорізької області Ви зможете, заповнивши форму на нашому сайті. Якщо виникнуть питання, фахівці компанії ТопВикуп нададуть професійну консультацію за телефоном або електронною поштою. Також ми пропонуємо послугу безкоштовного зворотного зв’язку. Ви можете зазначити свій номер у формі на сайті компанії ТопВикуп, і ми самі Вам перетелефонуємо.

Позбувайтеся битої автівки легко, швидко і вигідно з компанією ТопВикуп!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...