Продаж авто після ДТП

Ніхто не застрахований від аварійної ситуації на дорозі, і навіть досвідчені водії, які провели не один десяток років за кермом. Коли стихають емоції, кожен, хто побував у ДТП, ставить для себе запитання: що робити з битим автомобілем? Варіантів не багато: відремонтувати або спробувати продати в аварійному стані.

Якщо Ви вирішили йти першим шляхом, тоді доведеться запастися терпінням і певним, не завжди прогнозованим, обсягом коштів. Зазвичай будь-яка аварія тягне за собою купу наслідків, які на перший погляд не завжди можна побачити, і все це відкривається лише в автомайстерні, коли запізно давати задній хід. Але можна піти й коротшим шляхом: звернутися з пропозицією викупу Вашого авто до професіоналів.

Автовикуп у місті Пологи

Компанія «ТопВикуп» викупить Ваш аварійний автомобіль на взаємовигідних умовах, в якому би місці Ви не знаходились: у столиці або у невеликому місті Пологи. Викуп відбувається згідно українського законодавства і без сторонніх осіб. Після попереднього узгодження про час та місце зустрічі, до Вас завітає наш експерт і проведе експертизу та оцінювання транспортного засобу. Кошти за проданий автомобіль віддаються одразу ж, коли сторони дійшли згоди. Вся процедура купівлі-продажу триває від декількох годин до однієї доби, враховуючи переоформлення документів.

Викуп аварійних, битих та авто після ДТП у Пологах

«ТопВикуп» придбає Ваше авто у місті Пологи чи у будь-якому місті України. Звернувшись із пропозицією викупу Вашого автотранспорту до компанії, Ви гарантовано отримаєте:

  • безкоштовне експертне оцінювання стану автомобіля;
  • конфіденційність процедури продажу;
  • законність угоди;
  • евакуатор за рахунок компанії (за умови укладання угоди).

Нічим не ризикуючи і не витрачаючи часу на пошук покупця, Ви отримаєте якісні послуги у найкоротший термін.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...