08.05.2016

Автовикуп Пологи

Любов чоловіків до машин давно відома і загальновизнана. Вони годинами безперервно можуть возитися зі своєю улюбленицею. Вкладати в неї силу-силенну засобів і часу, купувати різні деталі і запчастини, додавати аксесуари, одним словом – здувати пилинки. І можна собі уявити стан чоловіка, якщо трапляється дорожньо-транспортна пригода. Але, що поробиш – все проходить, пройде, з часом, і це. Життя триває, стару любов можна продати і купити іншу і так само самовіддано присвячувати їй весь свій вільний час.

Допомогти в цьому зможе компанія ТопВикуп, яка надає весь спектр послуг, пов’язаних з викупом авто, пошкоджених в результаті ДТП. Замовивши викуп битих авто в Пологах, автовласник може полегшено зітхнути і направити свої зусилля на вирішення інших, не менш важливих питань. Адже все передпродажні клопоти компанія бере на себе. Економлячи при цьому його час і оберігаючи нервову систему від навантажень.

Отримуючи заявку на атовикуп після ДТП в Пологах, ТопВикуп приймається за оформлення всіх договорів купівлі-продажу та документів для податкової інспекції, зняття автомобіля з обліку. Виробляє евакуацію транспорту і подальше його зберігання. Викуп авто після ДТП в Пологах позбавляє клієнта від необхідності вести численні телефонні переговори з потенційними покупцями, їхати на авторинок, шукати там місце для машини, платити з оренду, цілими днями нудитися в хвилюючому очікуванні. Йому не доведеться побоюватися обману, стрибка цін на автомобілі, інфляції.

Скориставшись послугою викуп аварійних авто в Пологах, замовник отримує ряд переваг: безкоштовну оціночну експертизу, виїзд фахівця в зручний для нього час і місце, до 90% ринкової вартості автомобіля, завершення угоди протягом декількох годин, отримання на руки суми, озвученої оцінювачем.

Співпраця з компанією ТопВикуп дозволить відчути на собі високий рівень обслуговування, основою якого є індивідуальний підхід до кожного клієнта, всі необхідні дії відбуваються з дотриманням правил конфіденційності, характеризуються оперативністю і гарантією безпеки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...