Терміновий продаж авто

Часто стається так, що життя приносить не лише приємні сюрпризи, але й складні ситуації, коли гроші потрібні терміново. Це може бути щось дуже особисте, або якась термінова справа яка вимагає внесення певної суми коштів. Особисто складно знайти необхідну суму, мешкаючи в невеликому містечку. Що ж робити у такому випадку, коли у друзів немає грошей в потрібній кількості, а банки відмовляють? Вихід є, якщо Ви володієте автомобілем.

Скористувавшись послугою автовикупу від компанії «ТопВикуп», Ви гарантовано зможете продати своє авто в будь-якому куточку України, знаходячись у великому місті або такому маленькому містечку, як Оріхів.

Викуп автомобіля в будь-якому стані

Зателефонувавши у компанію «ТопВикуп», Ви зможете продати авто будь-якого класу і марки в день звернення, і одразу ж отримати кошти. Чому саме “ТопВикуп”? Тому, що Вам не знадобиться місяцями шукати покупця і в підсумку віддавати авто за безцінь. Тому що Ви збережете свій час і позбудетесь хвилювань на кшталт: чи проходить процедура продажу на законних підставах. Компанія “ТопВикуп” запропонує Вам чесну вартість авто і посприяє у найскоршому переоформленні документів, якщо Ваш автомобіль:

  • знаходиться в аварійному стані (битий, після ДТП, не на ходу);
  • новий або зі значним пробігом;
  • недорогий або преміум-класу.

Процедура викупу

Компанія “ТопВикуп” пропонує викуп аварійних авто, битих та після ДТП у місті Оріхів. Автовикуп відбувається за місцем перебування автомобіля. Для того, щоб скористатися послугами, Вам потрібно зателефонувати за номерами, вказаними на сайті www.topvykup.com.ua, і домовитися про зустріч. Після проведення експертизи Вам буде запропоновано суму, яка може досягати 90 відсотків від ринкової вартості. Для транспортування аварійного авто компанією надається евакуатор. Весь процес продажу проходить прозоро, конфіденційно, без залучення третіх осіб та на законних підставах. Таємниця угоди гарантується компанією “ТопВикуп”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...