08.05.2016

Автовикуп Мелітополь

Майже всі люди вірять у прикмети. Чорна кішка перейшла дорогу – бути неприємностей, число 13 – НЕ пощастить, чи не ложі ключі на стіл – грошей не буде. Є прикмети і у автолюбителів, вважається, що машину, що потрапила в ДТП, найкраще продати і, як можна швидше. Та й, якщо підійти з раціональної точки зору, то таке рішення не позбавлене сенсу. Разом з тим, не всі, у кого сталося це неприємна подія, розуміють, з чого слід починати, куди дзвонити, скільки все це займе часу, яку ціну призначати?

Компанія ТопВикуп – це, як раз те, що вам необхідно в даному випадку. Саме вона здійснює викуп битих авто в Мелітополі, що дозволяє запобігти перетворенню процесу передачі грошей в довгу, хвилюючу процедуру. Особливо підходить такий варіант, коли є необхідність продати автомобіль, як можна швидше.

Крім того, Автовикуп після ДТП в позбавить від необхідності вести телефонні переговори з покупцями, адже багато хто з них, просто, точно і не знають, що саме їм треба. І тоді процес спілкування з ними приймає форму нескінченного, безглуздого діалогу. Забираючи величезну кількість часу і нервів. Так само, не доведеться витрачати гроші на те, щоб привести машину в більш кращий вигляд, турботи про евакуацію і зберіганні авто компанія бере на себе.

Слід пам’ятати, що замовивши послугу викуп аварійних авто в Мелітополі, власник отримує можливість безкоштовної експертизи, виїзд фахівця здійснюється за попередньою домовленістю з урахуванням найбільш комфортного для клієнта місця і часу. Грошова сума передається на руки власникові, як тільки буде досягнуто обопільна згода сторін.

Так само викуп авто після ДТП в Мелітополі гарантує виплату суми в розмірі до 90% ринкової вартості машини, вся операція буде завершена в найбільш короткі терміни і займе від декількох годин до одного дня. Подача заявки на послугу відрізняється простотою і доступністю. Це можна зробити на сайті нашої компанії, заповнивши спеціальну форму. При цьому з’являється можливість прорахувати попередню приблизну вартість. І в разі, якщо вона задовольняє власника, ми самі зв’язуємося з ним за номером, вказаним в анкеті.

Компанія ТопВикуп дорожить наданою довірою і прагне до постійного вдосконалення якості обслуговування, використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Процедура проходить з дотриманням всіх правил конфіденційності, характеризується безпекою і оперативністю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...