08.05.2016

Автовикуп Виноградів. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Час від часу в нашому житті відбуваються події, які викликають у нас неприємні відчуття, переживання, відчуття розгубленості. Для будь-якого автолюбителя такою подією є дорожньо-транспортна пригода. І ті з них, які вирішуються продати автомобіль або те, що від нього залишилося, представляють цей процес як дуже складний. Ось в такій ситуації порятунком стає одна з послуг автосервісу, пов’язана з викупом машин, що були у вжитку.

Наданням такого роду послуг, як раз, і займається компанія ТопВикуп. Зокрема, – викуп авто після ДТП Виноградів. Дана послуга підходить для різних верств населення: як для ділових людей, так для робітників і для студентів. Вона спрямована на те, що при мінімальних витратах часу і сил власник зміг обміняти свій автомобіль на еквівалентну суму грошей.

Це, як не можна краще, підходить в тій ситуації, коли гроші необхідно отримати, як можна швидше. При наданні послуги автовикуп після ДТП Виноградів, весь процес укладання угоди купівлі-продажу займає рекордно короткі терміни – від кількох годин до одного дня. Грошова сума передається безпосередньо, безпосередньо на руки власника після проведення діагностичної експертизи і становить 90% ринкової вартості авто.

При цьому фахівець сам виїжджає на те місце і час, які вибирає клієнт, що дуже зручно тоді, коли автомобіль має сильні пошкодження і не може пересуватися самостійно. Крім того, оформлення необхідної документації, клопоти по зняттю машини з обліку компанія так само бере на себе.

Замовивши викуп аварійних авто Виноградів, власник гарантовано отримує проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно. Всі операції проводяться з дотриманням правил безпеки та конфіденційності, надзвичайно надійно і оперативно.

Слід зазначити, що завдяки зусиллям наших професіоналів, послуга викуп битих авто Виноградів позбавляє замовника від великого обсягу рутинної, малоприємній роботи. Йому не доведеться витрачати час на пошуки кінцевого покупця, ремонтувати машину, надавати їй більш товарний вигляд. На треба буде їздити на авторинок, годинах простоювати в очікуванні кінцевого покупця, торгуватися з ним, хвилюватися про те, щоб не потрапити до рук шахраїв, які можуть залишити і без коштів, і без транспорту.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...