Якщо Ви вирішили продати авто

Ви вирішили продати свій автомобіль? Тоді, напевне, треба зробити з десяток якісних фотографій, розмістити фото на всіх автомобільних інтернет-ресурсах, та підготуватися до великої кількості дзвінків у будь-який час. Але будьте впевнені, що телефонувати будуть не тільки потенційні покупці, але й перекупники, які намагатимуться знизити вартість авто. Вам доведеться їздити на діагностику і постійно витрачати час на тест-драйви, зустрічатися з покупцями, які захочуть просто подивитися на авто. У кращому випадку Вам повезе, і витрачений час буде компенсовано успішним продажем, у гіршому випадку Ви можете стати жертвою шахраїв. Але можна знайти альтернативний спосіб продажу авто, звернувшись із пропозицією до спеціалістів.

Терміновий викуп авто

Компанія “ТопВикуп” понад п’ятнадцять років працює у сфері викупу авто у будь-якому стані: після ДТП, битих, аварійних, недорогих та представницького класу у місті Рахів та інших містах України. Звернувшись до спеціалістів компанії, вже за декілька годин Ви отримаєте на руки суму, яка максимально наближена до ринкової вартості, й може сягати 90 %.

Зателефонувавши до компанії й погодивши візит експерта у будь-якому зручному Вам місці, Ви гарантовано заощадите свій час і уникнете спілкування з так званими покупцями, які досить часто виявляються звичайними шахраями. Для укладання угоди від Вас потрібно лише мінімум документів, які ідентифікують Вас як особистість, та технічний паспорт на автомобіль. Процедура продажу та переоформлення документів проходить прозоро та у рамках чинного законодавства.

“ТопВикуп” – автовикуп за лічені години

Компанія “ТопВикуп” надає такі послуги, як викуп авто, у будь-який час, в зазначеному продавцем місці. Послуга автовикуп доступна у місті Рахів та по всій території України. Ми гарантуємо конфіденційність, швидке оформлення документів та безкоштовний евакуатор (за умови продажу автомобіля). Для оформлення заявки на продаж й попереднього оцінювання Вашого транспортного засобу Ви можете зателефонувати за номерами телефонів, вказаними на сайті www.topvykup.com.ua, або заповнивши форму онлайн, в яку по можливості потрібно додати фото авто.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...