Продаж битих автомобілів після ДТП

Продаж авто – досить довгий та важкий процес, який займає у власника багато вільного часу, адже необхідно підготувати безліч документів: технічний паспорт, документи з банку (якщо автомобіль був взятий в кредит або розстрочку) та багато іншого. Збір всього пакету займає безліч часу та нервів, адже потрібно відвідати чимало служб та провести не одну годину у чергах.

Всю процедуру продажу авто суттєво може ускладнити той факт, що автомобіль, який хочуть продати, потрапив у ДТП. Тому власники дуже часто відмовляються від продажу транспортного засобу, та надають перевагу комісійним магазинам, перекупникам або автомобільним розбіркам.

Саме тому вони дуже часто не отримують навіть однієї третини від суми, яку могли б виручити за свій транспорт. Якщо Ви бажаєте отримати максимальну вартість за своє авто, можете звернутись до нашої компанії ТопВикуп.

Викуп аварійних авто в місті Хуст після ДТП

Ми є спеціалізованою фірмою, яка професійно займається автовикупом машин вже протягом 15 років. Наша компанія пропонує викуп автомобілей після ДТП не тільки у великих населених пунктах, але і по усіх містах України, зокрема у Хусті, Ужгороді, Мукачево.

Викуп битих авто у Хусті – послуга, призначена для всіх верств населення: як робітників, пенсіонерів, студентів, так і бізнесменів, які не мають часу займатись всією необхідною документацією.

Викуп битих авто у містечку Хуст стає можливим, адже наші співробітники приїдуть в будь-яку точку України для перевірки стану Вашого транспортного засобу і, при необхідності, його евакуації. Ми повністю беремо на себе всі обов’язкові витрати. Ми знаходимось на зв’язку 24/7 і працюємо без вихідних. У нашій компанії лише висококваліфіковані співробітники, які оцінять Ваш автомобіль по ринковій ціні. Процедура оформлення, оцінки, евакуації займає не більше 48 годин, тому Ви не витратите жодної зайвої хвилини свого часу та максимально швидко отримаєте свої кошти відразу на руки.

Оформлення заявки на автовикуп

Для оформлення заявки на автовикуп у місті Хуст Вам достатньо зателефонувати за номером, вказаним на нашому сайті, або можна заповнити форму, розташовану на сторінці. Через деякий час з Вами зв’яжуться наші представники та Ви самі зможете обрати зручний для Вас час та день. Після перевірки автомобіля нашими механіками можна зробити розрахунок приблизної попередньої суми оцінки. І в разі, якщо вона буде відповідати запиту, відразу приступити до підготовки всіх необхідних документів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...