08.05.2016

Автовикуп Хуст

Ще зовсім недавно єдиним способом продати власне авто був той, коли власник самостійно займався виконанням цього завдання. Варіантів було не так вже й багато: авторинок, комісійний магазин або перекупники. Все це значно здешевлює машину, займала багато часу, означало виконання численних завдань, які не назвеш приємними. І, куди справа не йшло, якщо автомобіль був у хорошому технічному стані. Чого не можна було сказати про тих машинах, яким довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді. Хіба що тільки, на запчастини – копійчаний дохід.

Але життя не стоїть на місці і тепер в розпорядженні автовласників є такий вид сервісу, який передбачає послуги з викупу уживаних автомобілів, що надаються спеціалізованими фірмами. Зокрема, – компанія ТопВикуп, що пропонує викуп авто після ДТП Хуст.

Викуп битих авто Хуст – послуга, призначена для всіх верств населення: як робочих людей і студентів, так і бізнесменів, завдяки тому, що, в незалежності від приналежності, значною мірою скорочує тимчасові витрати, спрощує процес обміну машини на еквівалентну суму грошей, дає власникам почуття надійності і безпеки. За рахунок того, що здійсненням операції купівлі-продажу займаються висококваліфіковані фахівці, що мають в своєму арсеналі багатий запас знань і напрацьованого досвіду.

Отримавши заявку на автовикуп після ДТП Хуст, компанія гарантує клієнту проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно, сприяє в знятті автотранспорту з обліку, повністю бере на себе оформлення всіх необхідних документів і договорів. Крім того забезпечує виїзд фахівця в будь-який, вказане власником місце і час, що робить можливим проведення діагностичної експертизи на місці аварії.

Тут же відбувається і розрахунок, грошова сума передається на руки власникові одразу по закінченню оцінювання, як тільки буде озвучена сума, попередньо обумовлених і узгоджена обома сторонами. Розмір суми досягає 90% ринкової вартості машини.

Для оформлення заявки на викуп аварійних Хуст достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії або можна заповнити нескладну форму, розташовану там же. Після чого можна зробити розрахунок приблизної попередньої суми оцінки. І в разі, якщо вона буде відповідати запитам, очікувати дзвінка нашого консультанти знаєш, мені в усіх нравітсята на номер, вказаний при заповненні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...