08.05.2016

Автовикуп Берегово

Як правило, купуючи машину, автолюбитель сподівається, що вона довго буде йому служити. Однак, в деяких випадках, обставини диктують свої, інші правила. Обставини бувають радісні, наприклад, з’являється можливість оновити модель, купити більш сучасну, престижну. Але часом життя підносить неприємні сюрпризи і людина змушена пройти через негативний життєвий досвід, такий, як дорожньо-транспортна пригода. У цьому випадку, крім свого роду, психологічного розладу, з’являються додаткові клопоти, пов’язані із завданням про продаж пошкодженого авто.

І тут, на підмогу приходять спеціалізовані фірми, що займаються викупом старих автомобілів, зокрема, компанія ТопВикуп, що надає послугу викуп авто після ДТП в Берегово. Вона допоможе легко і просто, не докладаючи надмірних зусиль, не витрачаючи багато часу, обміняти автомобіль на відповідну суму грошей, складову 90% його ринкової вартості.

Услугуа викуп аварійних авто в Берегово позбавить водія від багатьох турбот: проведення передпродажної підготовки, пошуку кінцевого покупця, поїздок на авторинок. Чи не доведеться шукати там місце, платити за нього, простоювати годинами в очікуванні тих, кого зацікавить саме ваш автомобіль, торгуватися з ними, намагаючись утримати ціну на колишньому рівні.

Не треба буде здійснювати нескінченні телефонні дзвінки, домовляючись про зустріч з бажаючими подивитися вашу машину. Більшість з яких, до речі сказати, і самі чітко не розуміють, чого саме вони хочуть. А деяка частина буде турбувати вас лише з цікавості, не маючи серйозних намірів.

Подавши заявку на викуп битих авто в Берегово, ви гарантовано отримуєте проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, оформлення всіх необхідних документів і договорів, зняття авто з обліку. Виїзд фахівця по оцінюванню здійснюється за попередньою домовленістю з клієнтом, в ході якої він самостійно призначає місце і час.

Передача грошей відбувається на місці проведення діагностичної експертизи відразу ж після того, як буде озвучена сума, яка, як правило, перевищує суму відшкодування збитку, яку надає страхова компанія.

Все, що необхідно для замовлення послуги автовикуп після ДТП в Берегово – зробити дзвінок за номером, вказаним на сайті компанії або заповнити спеціальну форму, розташовану там же. Крім того, на сайті існує тест-драйв, проходження якого дає можливість власнику прорахувати попередню приблизну суму оцінки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...