Викуп та купівля авто

Зазвичай, купуючи автомобіль, ми сподіваємося, що він прослужить якомога довше. Однак, дуже часто життєві обставини складаються інакше. Іноді трапляється так, що у власника з’являється можливість оновити модель, купити більш сучасний та престижний автомобіль.

Проте, враховуючи стан доріг та некомпетентність інших водіїв або пішоходів, досить часто на дорогах трапляються дорожньо-транспортні пригоди (ДТП). У цьому випадку можливість відновити або ж продати вже битий автомобіль дуже часто зводиться до мінімуму. У автовласника з’являється безліч проблем з продажем пошкодженого автомобіля. В таких випадках гроші потрібні швидко, проте проведення цієї процедури самостійно може зайняти кілька тижнів, а то й місяців.

Викуп аварійних авто в Берегово

В такому разі краще всього звертатись у спеціалізовані фірми, що займаються викупом битих машин, зокрема, компанію ТопВикуп, що надає послуги викупу авто після ДТП в Берегово. Ми допоможемо швидко та просто, не витрачаючи зайвого часу й надмірних зусиль, продати автомобіль за належні кошти. Ми гарантуємо Вам, що повернемо близько 90% ринкової вартості автівки.

Послуга викупу аварійних авто в таких містах, як Берегово, позбавить Вас від багатьох турбот та паперових тяганин: проведення передпродажної підготовки, переоформлення документів (прав, нотаріальних довіреностей, договору купівлі-продажу), пошуку кінцевого покупця, поїздок на авторинок та на станції технічного обслуговування. Вам не доведеться витрачати свій час на переговори з покупцем та довготривалі зустрічі.

ТопВикуп – економія Вашого часу та нервів

Подавши заявку на нашому сайті, Ви зекономите велику кількість часу. Наші співробітники зроблять всю необхідну роботу за Вас безкоштовно. Крім того, наша компанія гарантовано проводить свої перевірки, тому Вам не потрібно наймати фахівців зі сторони. Ми надаємо такі послуги, як:

  • оцінка стану авто;
  • евакуація автомобіля з будь-якої точки країни;
  • оформлення всіх необхідних документів і договорів;
  • зняття автомобіля з обліку;
  • виїзд фахівців по оцінюванню, яка здійснюється за попередньою домовленістю з клієнтом. В такому випадку Ви самі призначаєте зручний для Вас час та місце.

Викуп відбувається відразу на місці проведення діагностичної експертизи. Зазвичай, озвучена сума перевищує навіть відшкодування, які згодна надати Ваша страхова компанія. Ми проводимо автовикуп битих авто по всіх містах України: у Вінниці, Львові, Мукачево, Берегово.

Для того, щоб замовити послугу по викупу, Вам необхідно зателефонувати за номером, який вказаний на сайті. Ми знаходимось на зв’язку цілодобово, кожного дня. Або ж Ви можете заповнити форму, розміщену на сайті. Ця процедура займе не більше 10 хвилин, а наші працівники зв’яжуться з Вами якнайшвидше.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...