08.05.2016

Автовикуп Жмеринка

Всім нам знайома ситуація, яка вимагає негайного вкладення додаткових коштів. Шляхів вирішення цього завдання не так вже й багато: друзі, позика в банку, продаж нерухомості. Однак все це – час, в кращому випадку. А то і неминучість кабали – ні для кого не секрет, наскільки складно повертати кредит, обтяжений непосильними відсотками.

В даний час існує більш простий і доступний метод – використання послуги автовикуп. Вона призначена для людей, що цінують свій час, для тих, хто дорожить спокоєм і бажає як і раніше займатися своїми більш нагальними справами.

Їм доцільно буде звернутися за допомогою до відповідної фірму, що спеціалізується на наданні даного виду автосервісу. Компанія ТопВикуп є саме такою, яка розвиває свою діяльність в напрямку надання послуги автовикуп, зокрема, – викуп авто після ДТП Жмеринка.

Слід зазначити, що компанія викуповує і ті автомобілі, яким довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді. Приймаються машини в будь-якому стані, незалежно від країни виробника, марки, віку, починаючи з 1991 року.

Подача заявки на послугу автовикуп після ДТП Жмеринка відрізняється простотою і не викличе ніяких труднощів. Для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж – заповнити спеціальну форму, яка дає можливість розрахунку приблизної попередньої вартості оцінювання.

Скориставшись послугою викуп аварійних авто в Жмеринці, власник самостійно приймає рішення про доречність продовження співпраці. У разі позитивної відповіді він зможе замовити безкоштовний дзвінок, який зробить наш консультант.

Отримавши заявку на викуп битих авто в Жмеринці, ТопВикуп гарантує власнику проведення таких операцій, як безкоштовна евакуація і оцінка автомобіля. Сприяє в знятті його з обліку, повністю під свою відповідальність бере весь процес переоформлення необхідних документів і договорів.

Забезпечує виїзд експерта в заздалегідь обумовлених з замовником місце і час, при цьому клієнт сам вибирає той варіант, який буде найзручнішим для нього. Процедура розрахунку носить прямий і швидкий характер, відбувається безпосередньо на місці проведення діагностичної експертизи.

Сума в повному обсязі, що становить 90% ринкової вартості автомобіля, вручається на руки власникові, як тільки буде озвучена оцінювачем. Як правило, її розмір перевищує компенсаційні виплати, які надають страхові компанії при відшкодуванні збитку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...