06.05.2016

Автовикуп Козятин. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

У житті кожного автовласника існує ймовірність таких обставин, які змушують його розлучитися з машиною. Вони можуть бути, як позитивного плану, – коли, нарешті, з’являється можливість оновити свою колишню модель, так і – викликані негативними причинами: чи то зміст автомобіля стала непосильним завданням, то чи трапилася дорожньо-транспортна пригода. У будь-якому випадку перед водієм встає необхідність займатися продажем.

У минулі часи для багатьох цей процес був важко виконуваним, повним всякого роду несподіванок і малоприємних моментів. Деякі власники і зараз, діючи по-старому, беруться продавати самостійно.

Однак, зіткнувшись вже на перших порах з безліччю перешкод і бар’єрів, змінюють своє рішення і звертаються за допомогою в спеціалізовані фірми, які надають послугу автовикуп, Компанія ТопВикуп є організацією, яка надає такого роду послугу зокрема, – викуп аварійних авто в Козятині.

Суть її полягає в тому, що, завдяки злагодженій роботі наших професіоналів, власник за дуже короткий період часу, що становить від декількох годин до однієї доби, в обмін на автомобіль отримує грошову суму в обсязі 90% його ринкової вартості.

У той час, як, при продажу авто своїми силами виправданий термін реалізації машини буде мати тривалість не менше трьох тижнів. А у випадку з пошкодженими машинами він розтягується до невизначених кордонів аж, до неможливості отримати бажаний результат.

На противагу цьому, отримавши заявку автовикуп після ДТП Козятин, компанія практично всі клопоти бере на себе. Вона надає безкоштовну оцінку і евакуацію автомобіля, повністю займається переоформленням всієї необхідної документації, зусиллями наших досвідчених фахівців знімає машину з обліку.

Надаючи послугу викуп битих авто в Козятині, компанія організовує за свій рахунок виїзд оцінювача для проведення діагностичної експертизи, при цьому попередньо погодивши із замовником місце і час, яке власник визначає сам, виходячи з власних інтересів. Це стає дуже зручним в тих випадках, коли автомобіль має серйозні пошкодження, які перешкоджають його пересуванню.

Крім того, в ході надання послуги викуп авто після ДТП Козятин розрахунок з власником відбувається на місці проведення діагностики відразу по її закінченню. Сума видається йому на руки, як тільки буде озвучена експертом.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба “Анализ рынков”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...