08.05.2016

Автовикуп Гайсин

Як правило, покупка автомобіля – це давня мрія кожного власника і тим більше шкода розлучатися з ним, зі своєю мрією. Але бувають ситуації, коли це єдино можливий шлях вирішення проблеми, та ситуація, коли несподівано виникає потреба в додаткових коштах. Саме тоді автомобіль може прийти на виручку, завдяки відносно нову послугу автовикуп, яка з кожним днем набуває все більшої популярності і в даний час є однією з найбільш затребуваних.

Причина криється в тому, що в сучасних умовах браку часу, напруженої ритму життя послуга викуп битих авто Гайсин дає можливість спокійно займатися іншими важливими справами. Тоді, як усіма необхідними операціями, пов’язаними з укладенням угоди купівлі-продажу будуть керувати інші, більш компетентні та професійні люди в особі співробітників нашої компанії ТопВикуп.

Компанія спеціалізується на наданні послуг, що передбачають викуп авто після ДТП в Гайсині. Продаж машин, яким довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді, на сьогоднішній день вважається найбільш складним в переліку всіх послуг автосервісу.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це оперативність, надійність, безпеку проведення всіх необхідних заходів. Завершення всієї процедури викуп аварійних авто після ДТП в Гайсині займає рекордно короткий проміжок часу, який становить кілька годин.

Максимум за добу власник отримає на руки суму грошей в обмін на свій автомобіль, як правило – це 90% його ринкової вартості, чого не вдасться досягти при самостійній продажу машини. Справа в тому, що мінімальний термін, за який існує реальна можливість реалізації авто становить період тривалістю три тижні.

Крім того, подавши заявку на послугу автовикуп після ДТП Гайсин, компанією замовнику дається гарантія на проведення таких операцій, як безкоштовна оцінка і евакуація транспорту, переоформлення всіх необхідних договорів і документів для податкової інспекції, зняття машини з обліку.

Буде безкоштовно надано фахівець з оцінювання. Його виїзд організовується відповідно до побажань клієнта, який сам визначає зручне для себе місце і час, що робить можливим проведення діагностичної експертизи безпосередньо на місці аварії.

Грошова сума в повному обсязі передається на руки власникові відразу ж, як тільки буде озвучена оцінювачем після попереднього узгодження з замовником.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...