Автовикуп Чортків

Продаж автомобіля, особливо постраждалого в результаті дорожньо-транспортної пригоди, часто обертається для власника головним болем та хвилюванням. Дорогий ремонт, евакуація автомобіля, подальші зустрічі з потенційними покупцями, сплата за послуги експерта та інше займає багато часу, потребує додаткових витрат, та викликає знервованість. Компанія ТопВикуп пропонує послуги з викупу битих авто після ДТП, після виникнення несправностей або просто автомобілей, бувших у вжитку. Звернутися в компанію ТопВикуп (Чортків) є сенс в тому разі, якщо Ви вважаєте за необхідне швидко продати непридатний автомобіль і вкласти гроші в придбання нового.

Послуги компанії ТопВикуп Чортків

Викуп битих аварійних авто після ДТП в місті Чортків здійснює компанія ТопВикуп. Угода може бути укладена в найкоротший термін – від декількох годин до доби. За Вашою заявкою буде проведене оцінювання машини, виходячи з її технічного стану, дати випуску та ринкових цін. Зазвичай запропонована вартість складає більш ніж 90 відсотків від ринкової ціни. Експерт компанії виконає оцінювання безкоштовно у вказаному Вами місці, можливо навіть на місці аварії. Евакуація машини також буде безкоштовною.

Після узгодження вартості автомобіля власник зразу отримає гроші і після оформлення необхідних документів може не хвилюватись ні про зняття машини з обліку, ні про іншу паперову тяганину. Наша компанія пропонує також послугу – автоломбард, скориставшись якою можна швидко отримати кредит на різні потреби, заклавши свій автомобіль.

Продати вигідно та швидко

Щоб скористатися терміновими послугами компанії ТопВикуп в місті Чортків, необхідно зателефонувати по одному з номерів, опублікованих на сайті компанії, або оформити заявку онлайн, після чого Ви дізнаєтесь приблизну суму оцінювання Вашого автомобіля, а наш співробітник зателефонує Вам в найближчий час. Автовикуп в Чорткові працює цілодобово. Ми допоможемо і в разі необхідності продажу вантажівки, та спеціалізованої техніки, водного транспорту або мотоциклів. Компанія ТопВикуп працює по всій Україні вже більше 15 років, завжди обслуговуючи клієнтів на найвищому рівні, та отримуючи позитивні відгуки про свою працю.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...