08.05.2016

Автовикуп Чортків . Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Дорожньо-транспортна пригода – словосполучення, яке викликає тривогу, як у пішоходів, так і у тих, хто за кермом. Безумовно, положення на наших дорогах залишає бажати кращого, на сьогоднішній день ситуація така, що в середньому за добу відбувається кілька десятків аварій. Більшість власників після цього вирішують продати пошкоджену машину.

У минулі часи виконання такого завдання вважалося труднодостижимой метою, так як було пов’язане з вчиненням безлічі малоприємних дій: ремонт, подальші численні поїздки на авторинок, нескінченні очікування, коли, нарешті, з’явиться людина, яка зацікавиться автомобілем, купить. Та й чи купить взагалі? На це йшло час – у кого-то більше, в інших менше, а часом продати було неможливо.

Тепер це завдання значно спростилася, завдяки швидко розвивається виду автосервісу, який пов’язаний з викупом старих автомобілів. Компанія ТопВикуп представляє саме такий вид обслуговування автопарку, а саме – викуп авто після ДТП Чортків.

Викуп битих авто Чортків має величезну перевагу, в порівнянні з тим методом, коли машина продається зусиллями самого власника – гранично стислі терміни, в які відбувається здійснення угоди купівлі-продажу. Іде на це, всього лише, кілька годин – від декількох до доби, завдяки тому, що в своєму розпорядженні ми маємо штат висококваліфікованих фахівців, які зі знанням справи, легко і просто доводять справу до потрібного результату.

Отримавши заявку на викуп аварійних авто Чортків , компанія гарантовано надає виконання таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, оформлення всіх необхідних документів і договорів, зняття машини з обліку. При наданні послуги автовикуп після ДТП Чортків забезпечується виїзд фахівця на той час і місце, яке заявляє сам власник в ході попередньої домовленості, що стає особливо зручним, коли, в результаті аварії, машина отримала сильні пошкодження, які унеможливлюють її самостійне пересування.

У процесі роботи ми не використовуємо послуги посередників, тому розрахунок із замовником відбувається на місці проведення діагностичної експертизи, після її закінчення, як тільки сума озвучується оцінювачем. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля і часто перевищує розмір компенсаційних виплат, що надаються страховими компаніями.

Всі заходи проводяться з максимальною оперативністю, відрізняються надійністю, безпекою, при строгому дотриманні конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...