Як продати автомобіль

Автовласників з кожним днем стає все більше, попитом користуються нові авто та не дуже, дорожчі і дешевші – всі знайдуть свого покупця. Але продаж автомобіля на авторинку нелегке випробування для пересічної людини. Особливо нелегким іспитом стає продаж машини після ДТП. Треба або витрачати немалі кошти для її відновлення і ремонту, або намагатись продати машину в тому стані, в якому вона опинилася. Експертна оцінка, підготовка документів, пошук покупця вартого довіри, знання юридичних аспектів – все це займає час і коштує великих зусиль.

Автовикуп Бережани

Якщо Вам потрібно швидко та безболісно продати битий автомобіль, що побував в аварії, або просто авто, що було у використанні, то найкращим рішенням буде звернення до компанії ТопВикуп міста Бережани. Для укладання угоди Вам потрібно звернутися до компанії, зателефонувавши або заповнити заявку на сайті, де Ви зможете також отримати попередню оцінку автомобіля. Немає потреби в збиранні купи довідок, достатньо лише мати паспорт, ідентифікаційний код і технічний паспорт автомобіля. Ви отримаєте до 90 відсотків від ринкової вартості авто, до того ж, виїзд експерта та евакуатора на місце буде безкоштовним. Оформлення документів та виплата повної суми відбудуться одразу на місці проведення діагностичного огляду.

Про компанію ТопВикуп

Викуп аварійних битих авто після ДТП в місті Бережани візьме на себе компанія ТопВикуп. Наша компанія вже 15 років займається скупкою авто, користується довірою клієнтів і має найкращі відгуки. Ми працюємо без посередників, дотримуючись українського законодавства, гарантуємо швидкість, надійність та справедливу ціну. Звернутися до фахівців з продажу авто буде кращим рішенням, щоб уникнути випадків шахрайства та зайвого клопоту. Наша компанія викуповує не тільки легкові машини будь-яких марок, що не старше 2000 року випуску, а і вантажівки та спеціальну техніку.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...