Автовикуп Тростянець

Якщо автомобіль потрапив у дорожньо-транспортну пригоду, або потребує дороговартісного ремонту, багато хто з власників вважав би за краще позбавитися його, аніж займатися такою клопіткою справою, як евакуація постраждалої машини, пошук майстрів для ремонту та витрачання коштів. Іноді легше просто продати битий автомобіль, та, додавши коштів, придбати новий. В такому разі, якщо Ви захочете якомога швидше продати постраждале авто, компанія ТопВикуп прийде на допомогу та надасть вам можливість скористатися послугою автовикуп. Ця послуга звільнить власника авто від необхідності виставляти машину на продаж, втрачати час на зустрічі з потенційними покупцями, а також захистить від шахрайства.

Послуги компанії TopVykup

Звернувшись до нашої компанії, Ви зможете замовити оцінювання машини після ДТП, яка буде проведена, спираючись на зовнішній вигляд автомобіля, його технічний стан та середню ціну на ринку. Спеціаліст з оцінювання авто проведе огляд у вказаному Вами місці, не вимагаючи доставки автомобіля. Це важливо в тому разі, якщо машина не на ходу. Отримати гроші за авто також можна на місці, тільки-но буде досягнута домовленість і визначена вартість. Можна також замовити попередню оцінку автомобіля онлайн, щоб приблизно визначитись з ціною. Скориставшись послугою викупу аварійних авто в Тростянці, Ви зможете уникнути паперової тяганини, що стосується зняття автомобіля з обліку та переоформлення документів.

Як скористатися послугою

Щоб скористатися послугами компании ТопВикуп, необхідно подзвонити по одному з декількох телефонів, що опубліковані на сторінці компанії, або заповнити анкету на сайті www.topvykup.com.ua. Ми працюємо цілодобово, спеціаліст з оцінювання та евакуатор прибудуть на місце, після оформлення необхідних документів власник отримає гроші за машину. Компанія працює по всій Україні, в тому числі і в місті Тростянець, і пропонує викуп не тільки битих аварійних авто після ДТП, але й автомобілей в непоганому стані, не старших за 1991 рік випуску. Окрім легковиків, ми займаємося викупом мотоциклів, спецтехніки та інших транспортних засобів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...