09.05.2016

Автовикуп Тростянець

Нашу сучасність прийнято називати століттям швидкостей. Все стрімко проноситься, крутиться, мчить і мчить. Нам не вистачає двадцяти чотирьох годин на добу, щоб переробити за день всі намічені справи. І одним із засобів, призначених скоротити наші тимчасові витрати, вважається автомобіль. Але люди, все одно, поспішають. Поспішають навіть, сидячи за кермом автомобіля. І як результат – відбуваються зіткнення. Тут вже треба поспішати тим, хто може надати допомогу. В тому числі, якщо від потерпілого автомобіля вирішили відмовитися і продати. Такою компанією, яка в цій ситуації, як порятунок, є ТопВикуп. В арсеналі послуг, що надаються нею – викуп авто після ДТП Тростянець.

Ця послуга, як не можна краще, підходить в тому випадку, коли необхідно продати автомобіль в найкоротші терміни. Так як укладання угоди купівлі-продажу займає час від декількох годин до одного дня. Чіткі, відпрацьовані дії наших професіоналів не дозволяють перетворити операцію передачі грошей в розтягнуту і хвилюючу процедуру. Власник отримує грошову суму в повному обсязі відразу ж, як тільки її розмір буден озвучений оцінювачем. Часом вона перевищує суму компенсації страхової компанії і складає до 90% ринкової вартості автомобіля.

Отримавши заявку на автовикуп, ТопВикуп гарантує проведення таких заходів, як евакуація авто в місті Тростянець безкоштовно, його зберігання, виїзд фахівця в зручне для власника місце і час, оцінка авто в місті Тростянець безкоштовно, оформлення всієї необхідної документації, допомога в знятті з обліку.

Замовивши автовикуп, ви позбавляєте себе від необхідності проводити передпродажну підготовку, шукати гроші для ремонту машини, витрачати час на пошук кінцевого покупця. Вам не треба буде везти автомобіль на ринок, шукати для нього місце, оплачувати оренду території, відповідати на нескінченні дзвінки зацікавилися вашим авто людей, велика частина, яких, найчастіше, дзвонять з цікавості.

У підсумку, ви заощадите свій час, збережете нерви, отримаєте приємне враження від співпраці з нашою компанією. Ми цінуємо довіру кожного клієнта, прагнемо до невпинного підвищення якості обслуговування, застосовуючи індивідуальний підхід і дотримуючись усіх правил конфіденційності та безпеки.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...