09.05.2016

Автовикуп Ромни. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

На жаль, аварійна ситуація на дорогах залишається бажати кращого. Автопарк за останні роки значно розширився. Та й культура водіння, дотримання правил дорожньої безпеки далекі від досконалості. Як би там не було, все частіше і частіше водії користуються послугою, пов’язаної з продажем автомобілів, що потрапили в ДТП. Зокрема – наша компанії ТопВикуп надає викуп авто після ДТП Ромни.

Безумовно, не кожен водій погоджується скористатися нею. Вони відчувають в собі сили впоратися із завданням самостійно. Багатьох з них бентежить те, що необхідно платити комісійний збір за користування послугою. Але, вже на початкових етапах, зіткнувшись з безліччю перешкод і «підводних каменів», відкидають первісну ідею і звертаються за допомогою до нас.

І тоді за справу беруться наші професіонали, які мають необхідні знання та досвід в проведенні всіх операцій з викупу автомобіля. Слід підкреслити, що відмінною рисою даної послуги є оперативність. Особливо вона підходить в тих випадках, коли в отриманні грошової суми існує гостра необхідність. Ідеально підходить для тих людей, які хочуть легко і швидко, без зайвих витрат часу повернути гроші за свій автомобіль або те, що від нього залишилося.

Треба сказати, що викуп авто після ДТП вважається однією з найскладніших завдань в області купівлі-продажу старих автомобілів. Компанія ТопВикуп викуповує машини в будь-якому стані, всіх марок і виробників. Забезпечує проведення таких заходів, як евакуація авто в місті Ромни безкоштовно, зберігання транспортного засобу, оформлення всієї необхідної документації, оцінка авто безкоштовно, виїзд фахівця в зручний для замовника місце і час.

Крім того, замовивши автовикуп, власник гарантовано отримує до 90% ринкової вартості автомобіля, завершення угоди в гранично стислі терміни – від кількох годин до одного дня, передача коштів буде здійснена відразу ж після того, як їх суму озвучить оцінювач.

Ми невпинно підвищуємо рівень обслуговування наших клієнтів, невтомні в прагненні провести всі процедури з найбільшим комфортом, надзвичайно безпечно і конфіденційно, що так само є важливим для замовника.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...