Продаж транспорту після аварії

Продати старе авто досить не просто, тим паче, якщо воно стало учасником ДТП. Часто транспорт після аварії не підлягає ремонту або він занадто дорогий. Тому автовласник вирішує продати свій транспорт, однак, це вимагає часу й сил. Компанія «ТопВикуп» готова допомогти Вам позбутися автівки, в якому б стані вона не була. Ми надаємо послугу “Викуп аварійних або битих авто після ДТП” у місті Ромни. Деякі водії можуть сумніватися, що зможуть вигідно продати пошкоджений транспорт, однак, наша компанія готова запропонувати вигідні умови співпраці.

Автовикуп битих авто у місті Ромни

У день, коли Ви замовите послугу «автовикуп», Ви зможете отримати всю суму компенсації. Що потрібно для цього зробити? Просто залишити заявку на нашому сайті www.topvykup.com.ua або зв’язатися з нами за телефоном. Наш оцінювач виїде на місце аварії або в інше позначене Вами місце у зручний для Вас час. Для більш точної оцінки вартості необхідно провести діагностичну експертизу. Після всіх процедур буде оголошена повна вартість викупу. Виїзд майстра і евакуація транспорту здійснюється за рахунок компанії. Ми гарантуємо суму викупу, максимально наближену до ринкової вартості. Звернувшись до компанії “ТопВикуп”, Ви отримаєте вигідну компенсацію за короткий час.

Вигідна співпраця з “ТопВикуп”

Компанія “ТопВикуп” пропонує вигідні умови співпраці. Перж за все, це безпека: ми гарантуємо юридично чисті угоди і дотримання конфіденційності. Також, завдяки багаторічному досвіду, ми маємо власну базу постійних клієнтів. Це дозволяє швидко продавати авто, навіть з пошкодженнями. Фахівці компанії допоможуть Вам з оформленням усіх документів. “ТопВикуп” викуповує авто з любими пошкодженнями. Дана послуга відноситься до всіх авто з українською регістрацією. Замовити послугу Ви можете в зручний для Вас час, тому що сайт працює цілодобово.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...