09.05.2016

Автовикуп Путивль. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

Машина для багатьох автолюбителів – це, як дороге істота. З якою гордістю вони розповідають про неї, як дбайливо звертаються і ретельно доглядають, витрачають кошти і час, просиджуючи годинами в гараж. І, звичайно ж, якщо трапляється дорожньо-транспортна пригода, то це здається їм справжнім лихом. Однак, як би не було важко, необхідно якось виходити з цієї ситуації. Одні водії вирішують зайнятися ремонтом, іншим же більше підходить той варіант, коли з колишнім авто доведеться розлучитися: просто продати або обміняти на інше.

У цьому випадку хорошим помічником буде новий вид сервісу – автовикуп. Компанія ТопВикуп є представником такого роду обслуговування і пропонує власникам старих автомобілів викуп авто після ДТП Путивль. Кому рекомендується послуга? Вона підійде тим людям, які хочуть легко і швидко продати свою машину. Для тих, хто розуміє, що це значно скоротить тимчасовий витрати, збереже нерви.

У проведенні всіх операцій, пов’язаних з викупом беруть участь наші високопрофесійні фахівці. У найкоротші терміни вони проведуть необхідні заходи. Оформлять необхідні документи та договори, знімуть машину з обліку, організовують послугу евакуація авто в місті Путивль безкоштовно, подбають про його зберіганні.

Вам не доведеться долати всі складнощі і перешкоди, пов’язані з пошуком кінцевого покупця. Не треба буде везти машину на авторинок, шукати їй місце, виплачувати його оренду, проводити незліченні телефонні переговори, побоюватися шахраїв, хвилюватися в очікуванні, коли ж, нарешті, з’явиться той чоловік, якому підійде саме ваш автомобіль.

Крім того, компанією буде надано оцінку авто в місті Путивль безкоштовно, з можливістю виїзду спеціаліста на місце події. Передача грошових коштів здійснюється відразу ж, як тільки сума буде озвучена оцінювачем. Розмір її досягає 90% ринкової вартості авто, що, в деяких випадках перевищує компенсаційні виплати страхової компанії.

Слід зазначити, що угода купівлі-продажу відбувається в умовах повної конфіденційності і безпеки, з дотриманням високого рівня обслуговування, заснованого на індивідуальному підході до кожного клієнта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...