09.05.2016

Автовикуп Кролевець. Викуп авто після ДТП, аварійних, битих

У кожного автомобіля можуть бути різні життєві сценарії. У одних весь період існування проходить поруч з одним і тим же власником, з часом він передається у спадок дітям, потім онукам. Поступово стає антикваріатом, раритетним екземпляром. Іншим же належить не один раз змінити своїх господарів. Причини на те бувають різні. І в числі їх – дорожньо-транспортна пригода. І, як би не хотілося, щоб обійшлося без нього, проте, добре, якщо кожен автолюбитель буде підготовлений і буде розуміти, як необхідно діяти в такій ситуації.

Тут, як порятунок – новий вид в сфері обслуговування автомобілів – автовикуп. Компанія ТопВикуп, якраз і відноситься до таких, які надають такого роду сервіс. Зокрема – автовикуп після ДТП в Кролевці. Кому він рекомендований? Тим людям, які цінують свій час, бережуть нерви, всім тим, хто хоче легко і швидко розпрощатися з колишнім авто, поміняти його на інше.

Безумовно, деякі власники вважають, що і самі мають достатні знання і вміння для виконання цього завдання. І починають пробувати. Але більшість з них, зіткнувшись з перешкодами, паперовою тяганиною, біганиною по інстанціях, повертаються до думки, що набагато ефективніше замовити послугу викуп аварійних авто Кролевець. Так як це допомагає зняти з себе тягар багатьох завдань, з якими наші фахівці справляються набагато швидше, результативніше.

Отримавши заявку на викуп битих авто в Кролевці, компанія бере на себе виконання всіх передпродажних заходів: евакуація та зберігання автомобіля, оформлення необхідних договорів і документів, зняття з обліку. Крім того, замовивши послугу викуп авто після ДТП в Кролевці, клієнт гарантовано має безкоштовну експертизу автомобіля, виїзд фахівця в зручний час і місце, вказане власником, розрахунок відразу ж після того, як сума буде озвучена оцінювачем за попереднім погодженням обох сторін і складати до 90 % ринкової вартості авто, завершення угоди в найкоротші терміни – від кількох годин до одного дня.

Всі дії проводяться в режимі надзвичайної оперативності, з дотриманням правил конфіденційності та безпеки, що виключає перетворення передачі грошей в тривалу, повну тривожним очікуванням, процедуру.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...