Автовикуп в місті Кролевець

Коли купуєш автомобіль, здається, що це надовго. Але ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій на дорозі. Аварія може статися через погану погоду, неуважність водія або пішохода, а в результаті – бита машина.

Вам дуже пощастить, якщо наслідки аварії виявляться незначними, вм’ятини і подряпини легко відновлять на СТО, а сума завданих збитків окупиться страховими виплатами. Але дуже часто трапляється, що відновити битий автомобіль буде коштувати набагато дорожче його ринкової вартості. В такому випадку, продати авто на запчастини, стане самим розумним виходом із ситуації.

Не завжди водій постраждалої машини може зайнятися її продажем самостійно, для цього потрібен час і знання правил оформлення документів. На допомогу прийде організація, яка професійно займається автовикупом в Києві, Кролевці, Конотопі, Сумах і по всій Україні – компанія “TOPVykup”.

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті Кролевець

Наша компанія “ТопВикуп” надає послуги автовикупу старих, битих після ДТП машин по всій Україні більш ніж 15 років. За цей період ми накопичили певний досвід, сформували колектив високопрофесійних фахівців. Це дозволило нашій компанії зайняти лідируючі позиції в рейтингу підприємств з викупу авто по всій Україні.

Не має значення, в якому місті України сталася аварія, наш оцінювач виїде в Кролевець, як тільки Ви відправите заяву. Це зробити дуже просто:

  • зв’язатися з нами телефоном (безкоштовно Viber, WhatsApp) або залишити заяву на сайті www.topvykup.com.ua;
  • з Вами зв’яжеться наш менеджер, уточнить місце і час куди необхідно приїхати оцінювачу;
  • авто з місця аварії безкоштовно забере евакуатор.

Експертна оцінка, оформлення необхідних документів та видача грошей відбувається оперативно, це займе максимум добу.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Звернувшись в компанію “ТопВикуп”, Ви витратите мінімальну кількість часу на продаж автомобіля, всього за дві-три години Ви отримаєте гроші. Співпрацювати з нами вигідно, тому що:

  • всі угоди безпечні;
  • на оформлення документів і отримання грошей витрачається мінімум часу;
  • безкоштовний виїзд евакуатора;
  • можливість отримати максимальну ціну за свій автомобіль.

Крім цього, ми сприяємо при знятті авто з обліку, оформляємо необхідні документи для податкової інспекції.

Подбайте про свою безпеку – співпрацюйте з надійними компаніями.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...