Обмін машин

Якщо Ви остаточно вирішили: “Обміняю свою машину на іншу”, і хочете отримати послугу “трейд авто”, звернувшись в “ТопВикуп”, Ви знайдете надійного і досвідченого партнера. Чому саме до нас? Бо ми маємо 15 років досвіду купівлі і обміну автівок. Ми – надійні посередники, виконуємо свою роботу в мінімальні строки, працюємо в умовах повної конфіденційності і збереження комерційної таємниці клієнта.

Отже, якщо Ви вирішили обміняти свою машину на іншу, більш підходящу, то ми пропонуємо:

  • провести безкоштовну оцінку Вашого авта і запропонувати за нього найкращу ціну;
  • в разі згоди забрати машину евакуатором безкоштовно;
  • запропонувати Вам на обмін інші автівки. Якщо вибраний варіант буде коштувати дорожче, то Ви зможете здійснити обмін, доплативши необхідну суму.

Можливо, у Вас виникло запитання про те, в чому різниця – просто продати авто і купити інше можна і на авторинку. Але, на відміну від авторинку, ми купуємо з необхідним юридичним оформленням в лічені дні і в будь-якому стані. А от на обмін пропонуємо авто, приведене в порядок і доопрацьоване для безпроблемного користування.

Обмін “авто на авто” Львів і Львівська область

Ми маємо представництва по всій Україні, тому незалежно від того, де Ви знаходитесь – у Львові, Львівськ.обл.або інших містах і областях України, якщо Ви вирішили обміняти машину на іншу, то послугу “обмін авто” ми проводимо за однаково мінімальний період.

У нас працюють досвідчені механіки, які перевіряють стан авто до найменшого гвинтика і в разі несправності ремонтують, доводять машину до найкращого стану.

Після юридичного оформлення нашими співробітниками продажу-купівлі машин Ви отримаєте бездоганні документи на право користування. При цьому Ви економите час, гроші й нерви.

Як отримати послугу

Для того, щоб отримати послугу “обмін машин” у містах Львів, Харків, Києв або інших населених пунктах України, Вам необхідно оформити заявку на нашому сайті онлайн або зателефонувати нам. Також приймаємо заявки на вайбер або ватсап. Ми працюємо цілодобово.

Наша фірма пропонує послуги викупу різноманітних автомобілів у будь-якому стані, а також обмін, автоломбард та викуп водного транспорту.

Маємо велику базу даних та безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...