06.04.2016

Автоломбард

lombard

Всі ми не застраховані від надзвичайних ситуацій, часто бувають випадки, коли дуже терміново потрібні гроші. Що ж робити? Звичайно, є варіант взяти кредит. Спочатку, вам будуть обіцяти золоті гори: без відсотків, без переплат, без ризику, а потім мало не півжиття ви будете виплутуватися з власноруч викопаній посадовий ями.

Для власників автомобілів існує дуже непоганий варіант швидко і надійно отримати необхідну суму завдяки послузі автоломбард.

Варто розібратися в підводних каменях даного вигідної пропозиції. Суть автоломбардів полягає в тому, що ви маєте можливість протягом декількох годин отримати реальну грошову суму, яка складе до 90% від реальної вартості вашого автомобіля, зазначеної фахівцями.

Тобто, ви зможете отримати термінові гроші, залишивши під заставу свій автомобіль. При цьому, всі права на автомобіль залишаються в розпорядженні власника і відразу після вирішення власних проблем ви зможете забрати автомобіль і отримати гроші. Ви зможете звернутися до нас відразу після появи грошей і ми не змусимо вас чекати.

Варто уточнити декілька моментів про необхідні для цієї процедури складових:

  1. Автомобіль (ціна на нього буде встановлена в залежності від загального стану, популярність і затребуваність марки на сучасному автомобільному ринку)
  2. Ключі від машини і документи на неї (дійсні)
  3. Документи засвідчують особу власника авто (паспорт, ідентифікаційний код)

Навіть якщо ваш автомобіль в неробочому стані і оцінений фахівцями менше, ніж в 1000 доларів, скористатися послугами автоломбарду ви зможете.

В сучасний час, автоломбард – надійний спосіб швидко отримати реальні не маючи надалі ніяких проблем.

Ми допоможемо вам вибратися зі складної ситуації, при цьому зберегти свій спокій, гроші і автомобіль. Наш автоломбард – вибір розумних, відповідальних і впевнених у своєму майбутньому людей.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...