08.05.2016

Автовикуп Здолбунів

Автомобіль – це не тільки засіб пересування. У деяких випадках він може стати, свого роду, помічником у фінансових справах. Це ті випадки, коли терміново потрібна певна сума грошей, і ви можете обміняти своє авто на еквівалентний капітал.

У минулі часи вся процедура могла тривати досить довго: поїздки на авторинок, багатогодинні очікування тих, хто зацікавиться машиною, торги – адже кожен покупець прагне знизити ціну до самого мінімуму.

Нескінченні телефонні переговори: люди самі з точністю не можуть сказати, чого хочуть. Багато з них дзвонять з чистої цікавості, віднімаючи у вас час і позбавляючи надії, що хтось взагалі захоче купити автомобіль.

Якщо ж машині довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді, то проблем ще більше – адже необхідні додаткові капіталовкладення для того, щоб зробити ремонт, поліпшити технічний стан та зовнішній вигляд. В іншому випадку залишається тільки лише здати її на запчастини. А це – сущі копійки.

Завдання купівлі-продажу значно полегшить компанія ТопВикуп, що надає послугу викуп аварійних авто в Здолбунові. Звернувшись до нас, практично всі турботи ви передаєте в руки наших висококваліфікованих фахівців, які легко і просто, зі знанням справи, маючи багаторічний досвід, повернуть гроші за ваш автомобіль, а це – 90% його ринкової вартості. Важко не погодитися, що продати машину і повернути за неї гроші, всього лише, протягом декількох годин – приваблива ідея.

Отримавши заявку на автовикуп після ДТП Здолбунів, компанія бере на себе проведення таких операцій, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно. Крім того, оформлення всіх необхідних документів і договорів, зняття машини з обліку так само будуть входити в наші завдання.

При наданні послуги викуп битих авто Здолбунів, компанією організовується виїзд фахівця в обумовлених з замовником місце і час, що, як порятунок в тій ситуації, коли, після аварії, транспортний засіб, через отриманих ушкоджень, не має можливості самостійно пересуватися.

Грошовий розрахунок відбувається тут же, на місці проведення діагностичної експертизи, відразу по її закінченню, як тільки буде названа сума.

Подача заявки на викуп авто після ДТП Здолбунів відрізняється простотою і доступністю. Для цього необхідно зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж – заповнити спеціальну форму, розташовану там же.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...