Як слід чинити у результаті аварії на дорозі

На дорозі повинні бути уважні всі учасники руху, в іншому випадку постраждають обидві сторони. Навіть якщо аварія трапилася без жертв, все одно це психологічний стрес для всіх учасників.

Якщо Ваш автомобіль отримав незначні пошкодження, які легко усунуть фахівці СТО – це півбіди. Гірше, якщо ремонт авто вимагає значних коштів або зовсім не підлягає відновленню. У такій ситуації, найрозумніше продати битий автомобіль на запчастини.

Для того, щоб спростити процес продажу, зробити його максимально зручним і швидким, працюють компанії, які спеціалізуються на автовикупі. Одна з найбільш затребуваних компаній в Україні, яка працює в цьому сегменті більш ніж 15 років – Компанія “TOPVykup” (Київ).

Викуп аварійних, битих авто після ДТП в місті Здолбунів

За такий значний термін роботи, наша компанія отримала багатий арсенал знань і напрацювала певний досвід. Злагоджена робота висококваліфікованих фахівців дозволяє виконувати роботу оперативно і якісно.

Компанія “ТопВикуп” працює на території всієї України. Тому, якщо аварія сталася в місті Здолбунів, автовикуп буде здійснений в мінімально короткі терміни. Для виклику нашого оцінювача необхідно:

  • зв’язатися з нами телефоном або залишити заяву на сайті www.topvykup.com.ua;
  • оцінювач виїде в термін на місце, вказане Вами;
  • автомобіль безкоштовно транспортує евакуатор.

Експертна оцінка авто проводиться на місці. Оформлення всіх необхідних документів здійснюється в гранично стислі терміни (від 1-2 годин до доби). Гроші виплачуються відразу, після закінчення експертизи та оформлення всіх необхідних документів.

Переваги співпраці з компанією “TOPVykup”

Компанія “ТопВикуп” викуповує автомобілі всіх марок, зареєстрованих на території України, рік випуску яких починається з 2000 року.

Співпрацювати з нами вигідно, тому що це:

  • безпечно;
  • оформлення відбувається швидко;
  • всі операції прозорі та законні;
  • Ви отримуєте максимально можливу суму.

Крім цього, ми сприяємо в знятті автомобіля з обліку, оформляємо документи, необхідні для податкових органів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...