08.05.2016

Автовикуп Острог

Раніше, мало не єдиним способом вирішити фінансові труднощі була можливість взяти кредит в банку. Але всі розуміють, наскільки це невигідно. В теперішні часи у автовласників з’явилася ще одна, більш доступна і зручна можливість – викуп їх автомобіля.

В останні роки все більшої актуальності набуває такого вигляду автосервісу, який пов’язаний з викупом старих авто. Компанія ТопВикуп надає такого роду послугу – викуп битих авто в Острозі. Вона буде до речі для тих, хто бажає швидко, легко і просто обміняти свою машину на рівноцінну суму грошей. Погодьтеся, отримати протягом кількох годин за автомобіль гроші – досить привабливу пропозицію.

При цьому потрібно мінімум витрат часу і сил. Досить зробити заявку на викуп авто після ДТП Острог і очікувати експерта з оцінювання. Відпадає необхідність пошуку кінцевого покупця, який включає в себе ряд малоприємних моментів: численні поїздки на авторинок, пошук там місця, плата за нього, чекання покупців, нескінченні торги з ними.

Крім того, відпадає необхідність проведення ремонту, який нерідко спричиняє за собою відчутні матеріальні витрати при тому, що ніхто не дасть гарантій, як скоро вдасться продати автомобіль і чи вдасться взагалі.

Отримавши заявку на послугу автовикуп після ДТП Острог, компанія, практично всі клопоти бере на себе, забезпечує проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, переоформлення всіх необхідних договорів, документів для податкової інспекції, зняття машини з обліку.

При наданні послуги викуп аварійних авто в Організовується виїзд фахівця в вказане замовником місце і час, що дуже зручно в тій ситуації, коли, в результаті аварії, машина отримала сильні пошкодження, і немає можливості пересуватися самостійно.

Завдяки тому, що ми не вдаємося до допомоги посередників, передача грошей відбувається на місці після проведення діагностичної експертизи, безпосередньо на руки власникові відразу, як тільки буде названа сума оцінки. Її розмір досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що найчастіше перевищує ту суму, які готові виплачувати страхові компанії.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це надійність, оперативність, дотримання всіх необхідних правил безпеки і конфіденційності.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...