08.05.2016

Автовикуп Кузнецовськ

Автомобілі є нашими давніми помічниками, вони щільно увійшли в життя з самого своєї появи. Поряд з розвитком галузі машинобудування, розвивається і сфера обслуговування, що надає послуги автосервісу. В останні роки стрімко зростає популярність такого його виду, який пов’язаний з викупом автомобілів, що були у вжитку.

Компанія ТопВикуп надає саме таку послугу, зокрема, – викуп битих авто Кузнецовськ. Дана послуга призначена для всіх верств населення, як для студентів, робітників, так і для ділових людей. Для всіх, хто цінує власний час, дорожить спокоєм, піклується про збереження нервів.

Звернувшись за допомогою до наших фахівців за послугою викуп авто після ДТП в Кузнецовську, власник позбавляє себе від необхідності виконувати ряд дій, які не назвеш приємними: паперова тяганина, біганина по інстанціях, тривалі очікування в чергах під кабінетами. Додайте сюди ще пошук покупця, незліченні поїздки на авторинок, чекання кінцевого покупця, численні телефонні дзвінки в процесі ведення переговорів.

І це ще не все, якщо вашому авто довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді, – тут додатково виникає необхідність передпродажної підготовки, проведення ремонту, який, найчастіше, тягне за собою солідні капіталовкладення, клопоти з транспортування і зберігання машини.

Всього цього вдасться уникнути, якщо подати заявку на автовикуп після ДТП Кузнецовськ, при цьому ТопВикуп гарантує проведення таких заходів, як оцінка авто безкоштовно, евакуація авто безкоштовно, переоформлення всіх необхідних документів і договорів, зняття автомобіля з обліку.

Забезпечується виїзд фахівця в вказане замовником місце і час, що стає особливо зручним у випадках, коли машина має сильні пошкодження, які унеможливлюють її самостійне переміщення.

Процедура передачі грошей проводиться безпосередньо на місці проведення діагностичної експертизи відразу по її закінчення після того, як сума буде названа оцінювачем. Розмір суми досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що стає більше, ніж сума компенсаційних виплат, які пропонують страхові компанії.

Процес подачі заявки викуп аварійних авто в Кузнецовську не представляє собою ніяких труднощів – для цього достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті компанії. Або ж – заповнити нескладну форму, розташовану там же. При цьому з’являється можливість розрахунку приблизної попередньої суми оцінки шляхом проходження тест-драйву.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...