08.05.2016

Автовикуп Костопіль. Викуп авто після ДТП, битих, аварійних

У житті бувають різні ситуації, в тому числі і ті, при яких виникає гостра потреба в отриманні грошових коштів. І одним з варіантів виходу може послужити терміновий продаж автомобіля.

Безсумнівно, вирішенням цього питання можна займатися самостійно. Деяка частина автовласників так і надходить. Але, як правило, ті з них, хто жодного разу ще не стикався з такою необхідністю і не знають, з якою кількістю несподіваних поворотів і непередбачуваних моментів доведеться зустрітися.

Доторкнувшись вже на перших порах з безліччю труднощів і перешкод, вони змінюють рішення і звертаються за допомогою до нас – спеціалізованій фірмі ТопВикуп, що займається проведенням операцій, пов’язаних з викупом старих автомобілів, зокрема, що надає послугу викуп битих авто Костопіль.

Завдяки злагодженій роботі наших висококваліфікованих фахівців при проведенні операцій за послугою автовикуп після ДТП в Костополі, ви, в гранично стислі терміни тривалістю від декількох годин до однієї доби, зможете отримати в обмін за свій автомобіль певну суму грошей.

При цьому технічний стан, модель машини і країна виробник не мають значення навіть, якщо вашому авто довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді або ж за неї ще не виплачений кредит. У будь-якому випадку, ви отримаєте за неї еквівалентну суму грошей, що досягає 90% ринкової вартості, попередньо пройшовши процес оцінювання.

Отримавши заявку на викуп аварійних авто в Костополі, компанія забезпечує проведення таких заходів, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно. Всі клопоти з оформлення необхідних документів і договорів, питання, пов’язані зі зняттям машини з обліку ТопВкуп так само бере на себе.

При наданні послуги викуп авто після ДТП Костопіль, організовується виїзд фахівця в зручне для власника час і місце, що стає особливо зручним, коли машина має серйозні пошкодження, через які позбавлена можливості пересуватися.

У своїй роботі ми не користуємося послугами посередників, тому процес передачі грошей носить прямий і швидкий характер і відбувається безпосередньо на місці проведення діагностичної експертизи після її закінчення, як тільки сума буде озвучена оцінювачем.

Ми цінуємо довіру, надану нашими клієнтами, тому невпинно прагнемо до підвищення рівня обслуговування, при здійсненні всіх операцій керуємося правилами, які вимагають безпеку і конфіденційність.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...