09.05.2016

Автовикуп Гадяч

Стрімко розширюється автопарк, паралельно з цим виникає потреба у все більш нових видах його обслуговування. Кількість моделей, різноманітність модифікацій, незгасний інтерес автолюбителів визначили можливість обміну машин так часто, як тільки буде необхідно. Однак часом, причина обміну вимагає оперативності і викликана, скоріше, не бажанням, а необхідністю. Це – випадок, коли машині довелося побувати в ДТП. У зв’язку з цим в даний час існує виключно затребуваний вид автосервісу, який займається викупом старих машин. І зокрема, компанія ТопВикуп, що надає послугу викуп авто після ДТП Гадяч.

Це звільняє власника пошкодженого автомобіля від багатьох клопоту. Адже, щоб продати машину, необхідно вкласти чималі кошти в ремонт, витратити велику кількість часу на очікування, коли авто можна буде забрати з майстерні, на пошук кінцевого покупця.

Не кажучи вже про те, що, перш за все, необхідно евакуювати транспорт з місця аварії, визначити його на зберігання, знайти місце на авторинку, заплатити за нього, проводити там багатогодинні виснажливі очікування покупців, вдаватися до пояснень, чому ваша машина стоїть саме стільки, а не так, як того хочуть вони.

Отримавши заявку на викуп аварійних авто Гадяч, компанія забезпечує такі операції, як евакуація авто безкоштовно, так само надається оцінка авто безкоштовно, з виїздом фахівця на місце і час, вказане самим клієнтом.

Крім того, всю роботу з оформлення договорів і документів для податкової інспекції ТопВикуп бере на себе, сприяє в знятті з обліку. Угода купівлі-продажу відбувається в гранично короткі терміни, від декількох годин до одного дня. Замовник відразу ж отримує на руки суму в обсязі до 90% ринкової вартості автомобіля.

Слід зазначити простоту в подачі заявки на автовикуп після ДТП Гадяч. Для цього достатньо заповнити нескладну форму, розташовану на сайті компанії, пройти тест-драйв, щоб можна було розрахувати попередню приблизну суму оцінки. І, якщо вона виявиться задовільною, очікувати дзвінка нашого співробітника за номером, вказаним замовником при заповненні форми.

Проведення всіх операцій, пов’язаних з послугою викуп битих авто Гадяч, проводиться з дотриманням правил безпеки та конфіденційності, обслуговування проводиться з використанням індивідуального підходу до кожного нашого клієнта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...