Власники водного транспорту – щасливі люди. Прогулянки по пронизливо блакитний гладі водойми – це незабутні враження, а іноді і адреналін. Однак у кожного може виникнути необхідність продати яхту, човен, катер або гідроцикл. Причин для такого рішення може бути маса, і вони у кожного свої.

Викуп водного транспорту – це найбільш оптимальне рішення і дуже затребувана послуга. Чому? Звичайно, власник гідротранспорту може спробувати реалізувати техніку самостійно. Однак для цього йому доведеться зробити наступні дії:

  • подати об’яву;
  • дочекатися пропозицій від покупців;
  • кожному з них показувати техніку;
  • складати документи на угоду.

Це – труднощі, час, нерви. Плюс, далекий не факт, що вам вдасться виручити за гідротранспорт бажану суму.

Викуп яхти і будь-який інший транспортної одиниці допоможе уникнути всіх цих проблем. Вам достатньо просто зателефонувати в компанію, що надає такі послуги, і через певний (мінімальний) відрізок часу отримати гроші. На яку суму можна розраховувати? Спеціаліст проведе оцінку і запропонує саме ринкову ціну, яка вас влаштує.

Як буде відбуватися процедура? Викуп човна та іншого гідротранспорту не вимагає від клієнта будь-яких зусиль. Практично відразу після того як ви зв’язалися з представником компанії, до вас прибуде оцінювач. Спеціаліст визначить, в якому стані знаходиться гідротранспорт, вислухає ваші побажання і складе договір. Гроші будуть виплачені протягом одного дня.

Вам необхідний терміновий викуп катера, так як вам запропонували новішу модель? Спеціаліст негайно оцінить ринкову вартість гідротранспорту, і, якщо вона вас влаштує, то юристи практично відразу почнуть оформляти необхідні документи. Угода може бути здійснена навіть за кілька годин. Оперативність – основний «козир» даного сервісу.

Чи можна продати несправну гідротехніку? Звичайно! Компанія проводить викуп гідроцикла навіть з ушкодженнями. Природно, при оцінці буде враховуватися технічний стан водної транспортної одиниці. Однак в будь-якому випадку, ви виручите набагато більше тієї суми, яку пропонують перекупники. Плюс, далеко не факт, що хтось взагалі зацікавиться гідротранспортом, який знаходиться не на плаву.

Послуга повністю безпечна, всі документи будуть підготовлені професійними юристами.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (33 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...