15.09.2021

Що таке автовикуп і як відбувається викуп авто?

Вторинний ринок перенасичений автомобілями. Тому нерідко самостійний продаж затягується на місяці. Швидшою і менш клопіткою альтернативою може стати автовикуп. Що це, які плюси і мінуси такого варіанту - читайте в статті. 

Що таке викуп авто?

Що таке автовикуп? Це сервіс по терміновій покупці транспортних засобів, який надають спеціалізовані компанії. На даний момент викуп машин - це ціла окрема сфера з великою конкуренцією. Тому організації намагаються надати клієнтам висококласне обслуговування і хорошу ціну за автомобіль - зазвичай близько 90% від ринкової вартості. При виборі компанії звертайте увагу на тривалість її діяльності і репутацію.

Кому підійде послуга Автовикуп?

Ви вже знаєте, що означає викуп авто. Тепер дізнайтеся, чи підходить такий сервіс саме вам. Зверніть увагу на послугу, якщо для вас важлива терміновість. Продаж протягом 1-2 днів може знадобиться в декількох випадках:
 • Потрібна велика сума грошей. І продати машину - один із способів її отримати.
 • У вас немає часу на самостійний продаж авто. Це клопітно, забирає дорогоцінний час, який можна витратити на роботу і сім'ю.
 • Ваш транспортний засіб дуже важко продати. Наприклад, якщо він побував в ДТП, згорів, потонув, занадто старий і т.д.
Але все ж терміновість - то головна умова, через яку звертаються в спеціалізовану компанію по автовикуп. Іноді отримати гроші можна вже через пару годин після дзвінка менеджеру.

Послуги автовикупу

Які варіанти викупу авто пропонують компанії? Ось перелік послуг:
 • Терміновий викуп авто. Що це означає, ви вже знаєте. Це можливість продати машину протягом 1 дня.
 • Купівля цілих (небитих) автомобілів б / у на ходу.
 • Викуп авто після ДТП (аварійних, битих, що не на ходу, "потопельників", згорілих).
 • Придбання нерозмитнених транспортних засобів.
 • Викуп кредитних і лізингових машин.
Ви можете продати транспортний засіб практично в будь-якому стані і будь-якого року, іномарку або вітчизняний автомобіль. Навіть якщо машина в аварійному стані, є можливість отримати за неї гроші. Причому всі формальності займають кілька годин.

Як відбувається викуп автомобіля?

Процедура складається з чітких правил і алгоритму дій:
 1. Ви відправляєте заявку на попередню онлайн-оцінку авто. До заявки бажано прикріпити кілька фотографій транспортного засобу, а також вказати максимально повну інформацію про машину: марку, рік, пробіг, стан і т. д.
 2. Менеджер компанії вказує орієнтовну суму, за яку компанія готова викупити автомобіль. Якщо вас влаштовує, співпраця триває.
 3. За адресою знаходження машини виїжджає оцінювач. Він оглядає авто і каже остаточну суму покупки.
 4. Оформляються документи (цим займаються юристи компанії). Потім ви отримуєте гроші. Зазвичай транспортний засіб забирає евакуатор компанії безкоштовно.
Якщо мова йде про викуп кредитного автомобіля, порядок дій буде трохи іншим. В цьому випадку переоформлення документів зазвичай відбувається на території банку або автосалону, який видав кредит. Частина грошей за машину йде на погашення боргу.

Які потрібні документи для автовикупу?

Щоб продати машину, ви повинні надати такі папери:
 • паспорт (оригінал і одну копію);
 • ІПН;
 • свідоцтво про реєстрацію авто (техпаспорт).
При продажу кредитного транспортного засобу до названих вище документів додають наступні:
 • кредитний договір з банком;
 • довідку із зазначенням суми невиплаченої заборгованості.
Зверніть увагу, що автовикупу не підлягають транспортні засоби, які знаходяться в розшуку.

Плюси і мінуси послуги викупу авто

Викуп автомобілів - це вигідний сервіс для власників машин? Розгляньте переваги і недоліки послуги, щоб прийняти зважене рішення. Плюси автовикупу:
 • У вас куплять авто незалежно від року випуску, марки і технічного стану.
 • Продаж займає 1 день! Ви економите час, отримуєте гроші терміново.
 • Ви позбавлені від безлічі клопоту: розміщення оголошення, численних показів машини і т. д.
 • Вся паперова тяганина - на боці покупця. Переоформленням займаються кваліфіковані юристи.
 • Ви можете відразу купити інший транспортний засіб, покривши різницю. Деякі компанії не тільки скуповують, але і продають старі авто.
Мінуси послуги:
 • Підсумкова сума нижча за ринкову. Зазвичай автовикупи пропонують до 90% від реальної ціни машини.
Мабуть, це єдиний мінус сервісу, який перекривають велика кількість переваг.

Висновок

Що таке терміновий викуп авто? Це сервіс, який виручив вже тисячі автолюбителів по всій Україні. Якщо ви вирішили, нарешті, розпрощатися зі своїм несправним транспортним засобом, котрий побував в ДТП, закрити проблемний кредит або швидко отримати велику суму грошей, послуга автовикупу створена для вас. Викуп авто дає можливість швидко позбутися від турбот, які може приносити стара машина. При цьому для продажу вам не доведеться проходити безліч процедур: готувати автомобіль, розміщувати оголошення, витрачати час на численні покази. Скільки вам дадуть за транспортний засіб, ви дізнаєтеся ще по телефону або в месенджері при першому спілкуванні з менеджером. Операція закривається, як правило, протягом одного дня. Але будьте готові до того, що вартість виявиться десь на 10% нижче, ніж на ринку. З іншого боку, ви швидко позбудетеся від обридлого і проблемного автомобіля. Для того, щоб послуга пройшла комфортно і вигідно, звертайтеся тільки в серйозну компанію з перевіреною роками репутацією. В цьому випадку ви також отримуєте гарантію безпеки угоди купівлі-продажу.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...