Автовикуп у разі дорожньо-транспортної пригоди

Всі ми сподіваємося на краще, але непередбачені ситуації на дорозі трапляються частіше, ніж нам хотілося б. У цьому можемо бути винні ми самі або інші учасники руху, а може підвести погода. Добре, якщо в результаті аварії постраждав тільки транспортний засіб.

Залежно від ступеня пошкодження авто, його можна відремонтувати на СТО і вкластися в компенсаційні виплати страхової компанії, але в деяких випадках ремонт вийде дорожче самої машини. У такому разі найдоцільніше продати авто, яке не підлягає відновленню.

Викуп аварійних, битих після ДТП авто в місті Жмеринка

Намагатися самостійно продати бите авто, займе багато часу. І до того ж, це ризикована справа, якщо Ви ніколи не займалися продажем автомобілів. Щоб не постраждати при цьому, потрібно знати, як правильно оформити необхідні документи і куди слід звертатися для їх реєстрації.

Найрозумніше в такій ситуації скористатися послугами компаній, які займаються цим професійно, як наприклад фірма TOPVykup (Київ).

ТопВикуп надає послуги автовикупу битих та старих авто на всій території України. Ми викуповуємо автомобілі всіх марок починаючи з 2000 року випуску, які зареєстровані на території України. Автовикуп аварійних авто в місті Жмеринка відбувається наступним чином:

  • Ви телефонуєте в компанію TOPVykup або залишаєте заяву на сайті www.topvykup.com.ua;
  • з Вами зв’язується наш менеджер та уточнює деталі;
  • на вказані Вами місце і час виїжджає наш оцінювач;
  • діагностична експертиза проводиться на місці аварії (в разі такої необхідності), після її завершення називається сума, оформляються документи і виплачуються гроші.

Вся операція займає від кількох годин до однієї доби. Ми працюємо цілодобово, без вихідних, тому наш оцінювач виїде відразу після отримання заяви.

Чому варто вибрати “TOPVykup”

Фірма “ТопВикуп” очолює рейтинг кращих компаній, які займаються автовикупом в Україні. Напрацьований за 15 років досвід і отримані знання співробітниками нашої компанії дозволяють проводити операції оперативно, надійно, дотримуючись усіх правил безпеки і конфіденційності. Кожен наш клієнт гарантовано отримує:

  • високий сервіс обслуговування;
  • безпечне, прозоре і законне проведення операції;
  • безкоштовну евакуацію автомобіля;
  • максимально можливу оціночну вартість.

Ми працюємо без посередників, тому співпраця з нами максимально вигідна для Вас.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...