Як вигідно продати старе або бите авто після аварії

Кожен водій впевнений, що він їздить обережно, дотримуючись усіх правил дорожнього руху, але трапляються непередбачувані ситуації, на які ми не в змозі вплинути. Це може бути нетверезий водій іншого авто, пішохід, який з’явився раптово, або погані погодні умови, в результаті чого відбувається ДТП.

Добре, якщо в цій аварії не постраждали люди, але ось автомобіль навряд чи залишився цілий. Що робити в цій стресовій ситуації? Звичайно, викликати представника страхової компанії. Якщо пошкодження машини незначні, страхова компенсація покриє витрати на ремонт. А якщо авто не підлягає відновленню, залишається тільки продати його.

Викуп аварійних, битих авто після ДТП у місті Гайсин

Автовикуп битих, аварійних авто у місті Гайсин відбудеться швидко і максимально вигідно для власника, якщо Ви звернетеся в компанію ТопВикуп.

Наша компанія надає послуги викупу битих, аварійних автомобілів більш ніж 15 років. Тому напрацьований досвід і отримані знання дозволяють нам справлятися з поставленим завданням швидко і з найкращими результатами для обох сторін. Ми викуповуємо авто всіх марок, починаючи з 2000 року випуску, які зареєстровані на території України.

Для того, щоб замовити викуп аварійного авто в місті Гайсин, необхідно зв’язатися з нами телефоном або залишити заявку на сайті www.topvykup.com.ua. У зазначені Вами місце і час виїде наш оцінювач. Він на місці проведе діагностичну експертизу, після її завершення буде названа сума оцінки. Вся процедура займе від однієї години до доби. На місці будуть оформлені всі необхідні документи і виплачені гроші. Сума виплат може досягати 90% ринкової вартості постраждалої машини. Дуже часто ця сума перевищує компенсаційні виплати страхових компаній.

Переваги співпраці з компанією TOPVykup

Головний офіс компанії TOPVykup знаходиться в Києві, ми працюємо цілодобово, без вихідних. Після отримання заявки на викуп битого автомобіля, наш оцінювач виїде в будь-який куточок України, який вкаже заявник. Евакуація викупленого авто проводиться нашим транспортом безкоштовно.

Співпрацюючи з компанією ТопВикуп Ви отримуєте такі переваги:

  • оперативне проведення діагностики, оцінки та оформлення всіх необхідних документів;
  • безкоштовна евакуація автомобіля;
  • всі угоди виконуються на підставі чинного законодавства України;
  • максимально можлива сума оцінки авто.

Працюючи з компанією ТопВикуп, Ви значно економите свій час та фінанси.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...