Бувають ситуації, коду у автовласника виникає необхідність продати машину. Добре, якщо її технічний стан – в межах норми. А якщо так сталося, що автомобілю довелося побувати в дорожньо-транспортній пригоді? Адже тоді процес продажу передбачає виконання ряду малоприємних дій: численні поїздки на авторинок, плата за місце, нескінченні торги з зацікавилися покупцями, яким здається, що ціна за машину непомірно висока, і вони так і норовлять знизити її до неприпустимого мінімуму. Додайте ще потреба в проведенні ремонту, який часто вимагає солідних капіталовкладень. А головне – терміни: невідомо, коли буде проданий автомобіль і чи буде результат взагалі.

Для тих, кому важливо, щоб машина була продана, як можна швидше, хто цінує свій час, береже нерви, цінує душевну рівновагу компанія ТопВикуп пропонує послугу викуп авто після ДТП Надвірна. При цьому, практично всі турботи по здійсненню угоди купівлі-продажу лягають на плечі наших фахівців, які легко і просто, використовуючи отримані знання і напрацьований досвід, обміняють пошкоджений автотранспорт на еквівалентну суму. І станеться це в рекордні терміни, які складуть від декількох годин до одного дня.

Отримавши заявку на викуп битих авто Надвірна, компанія гарантовано надає проведення таких операцій, як евакуація авто безкоштовно, оцінка авто безкоштовно. Клопоти по переоформленню всієї необхідної документації і договорів, сприяння в знятті з обліку ТопВикуп так само бере на себе.

Крім того, при наданні послуги автовикуп після ДТП Надвірна

, ТопВикуп організовує виїзд оцінювача в той час і місце, яке вказує сам власник, що стає дуже зручним, якщо машина, в результаті зіткнення, отримала серйозні пошкодження і це ускладнює її самостійний рух.

При проведенні заходів, за послугою викуп аварійних авто Надвірна розрахунок відбувається безпосередньо на місці проведення діагностичної експертизи відразу після її закінчення, як тільки сума буде озвучена фахівцем. Розмір її досягає 90% ринкової вартості автомобіля, що, в більшості випадків, вище, ніж те, що в змозі запропонувати страхова компанія, як відшкодування збитку.

Досягнутий нами рівень обслуговування – це оперативність, надійність, безпеку. Всі дії проводяться з дотриманням правил конфіденційності, в роботі використовується індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми цінуємо довіру, надану нам, і прагнемо до створення максимально комфортних умов для замовника.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...