Що робити з аварійною автівкою

Автомобіль давно перестав бути розкішшю, а став засобом для пересування. Особливо це актуально для тих, хто змушений добиратися на роботу з передмістя, де існують проблеми з громадським транспортом. Для автолюбителів їхня “ластівка” – це частина життя. Звісно, кожен водій мріє про новеньке авто, яке споживає менше бензину і не потребує частого ремонту. Однак з продажем старого транспортного засобу можуть виникнути проблеми. Особливо важко знайти покупця, якщо автомобіль був пошкоджений в результаті дорожно-транспортної пригоди. Потенційні інвестори не налаштовані ризикувати і купувати авто, обслуговування якого може бути пов’язане з труднощами.

У цій складній ситуації на допомогу власникам битих автівок прийде компанія ТопВикуп. Ми займаємося викупом аварійних авто у місті Коломия Івано-Франківської області. Наші послуги стануть в нагоді, якщо власник хоче швидко і без зайвих незручностей отримати гроші за стару або биту автівку.

Компанія ТопВикуп – швидке вирішення Ваших проблем

Звернувшись до послуг нашої компанії з автовикупу у місті Коломия, Ви позбавитеся від необхідності оформлення супровідної документації та вирішення інших проблем, пов’язаних із залагодженням справ у податковій інспекції, пошуком покупця, евакуацією транспортного засобу та проведенням косметичного ремонту. Фахівці компанії ТопВикуп візьмуть під контроль усі етапи викупу авто після ДТП у місті Коломия. Ми здійснимо автовикуп незалежно від ступеню пошкодження Вашого автомобіля, марки та країни-виробника.

Компанія ТопВикуп дасть Вам можливість займатися власними справами чи відпочивати, у той час як наші співробітники будуть вирішувати проблеми з продажу Вашої автівки. Фахівці самостійно підготують угоду купівлі-продажу автомобіля, здійснять передпродажну підготовку транспортного засобу, проведуть телефонні переговори із зацікавленими інвесторами та знайдуть покупця.

Головні етапи співпраці з компанією ТопВикуп

Перше, що Вам потрібно – подати заявку на викуп битих авто у місті Коломия. Це можна зробити в онлайн-режимі, не виходячи з дому і не відриваючись від власних справ. Вам потрібно усього лише заповнити форму на нашому сайті. При виникненні додаткових запитань наші фахівці нададуть консультацію по телефону, зазначеному на сторінці, або ж по електронній пошті. Якщо потрібна послуга безкоштовного зворотного зв’язку, Ви можете вказати свій телефонний номер при заповненні форми, і ми зв’яжемося з Вами самі.

Після отримання заявки співробітники компанії ТопВикуп гарантовано забезпечать безкоштовну евакуацію Вашої автівки з місця дорожно-транспортної пригоди та її зберігання до моменту знаходження покупця. Окрім того, компанія бере на себе оцінювання пошкодженого автомобіля, а також вирішення питань стосовно зняття транспортного засобу з обліку та переоформлення його на іншого власника.

У тих випадках, якщо битий автомобіль має серйозні пошкодження і не може бути транспортований власником самостійно, професіонали, які працюють у компанії ТопВикуп виїдуть туди, де відбулася аварія і, при необхідності, проведуть експертизу безпосередньо на місці ДТП. Ця процедура допоможе Вам зекономити значні кошти, нерви, а також час.

Після закінчення діагностики буде проведена процедура передачі грошей. Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете отримати за викуп авто після ДТП у місті Коломия до 90% вартості Вашого автомобіля. Передача коштів здійснюється відразу після того, як оцінювач зможе її озвучити. Вся процедура продажу битого авто у місті Коломия займає від кількох годин до кількох діб.

Продавайте аварійні авто швидко і без проблем з компанією ТопВикуп!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (31 оценок, среднее: 4,97 из 5)
Loading...