Як швидко продати битий автомобіль у Калуші

Неякісне покриття автошляхів, перевищення швидкості – усі ці фактори досить часто призводять до аварій. Від виникнення дорожньо-транспортної пригоди не застрахований ніхто. І винуватець ДТП, і постраждалий зустрічаються з однією й тією ж дилемою: спробувати відремонтувати автівку або знайти на неї покупця? У багатьох випадках власник транспортного засобу обирає другий варіант.

Купівля-продаж автомобіля, що був у вжитку – непроста задача. Складність цього завдання ще більше зростає, якщо авто перебуває у аварійному стані. Мало хто хоче купувати транспортні засоби, з якими у майбутньому можуть виникнути проблеми. А власнику, як правило, продати автівку треба швидко. Вирішити цю задачу допоможуть компанії, які спеціалізуються на викупі аварійних авто. У місті Калуш Івано-Франківської області послуги з викупу битих авто після ДТП надає компанія ТопВикуп. Ми можемо допомогти продати Ваш автомобіль без зайвих проблем.

Ми надаємо послуги з автовикупу у місті Калуш, не дивлячись на Ваше матеріальне становище і сферу занять. Компанія ТопВикуп знайде покупця на Ваш автомобіль незалежно від ступеня пошкодження, марки і країни-виробника. Скориставшись нашими послугами, Ви зможете продати транспортний засіб і отримати гроші у стислий термін – від кількох годин до доби.

Послуги компанії Топ Викуп

Крім пошуку покупця для викупу аварійних авто у місті Калуш, компанія ТопВикуп гарантовано надає наступні послуги:

  • передпродажна підготовка автомобіля;
  • безкоштовна евакуація та зберігання транспортного засобу;
  • можливість виїзду експерта на місце дорожньо-транспортної пригоди;
  • гарантія знаходження покупця на Ваш автомобіль;
  • переоформлення документів та зняття автівки з обліку без Вашої участі;
  • вирішення питань з податковими органами.

Компанія ТопВикуп не користується послугами посередників. Передача коштів відбувається відразу ж після експертизи. Ви зможете узгодити суму з оцінювачем і відразу ж отримати на руки гроші у розмірі до 90 % ринкової вартості Вашого автомобіля.

ТопВикуп – Ваш помічник

Подати заявку на автовикуп у місті Калуш Івано-Франківської області Ви зможете, заповнивши форму на нашому сайті. Якщо виникнуть питання, фахівці компанії ТопВикуп нададуть професійну консультацію за телефоном або електронною поштою. Також ми пропонуємо послугу безкоштовного зворотного зв’язку. Ви можете зазначити свій номер у формі на сайті компанії ТопВикуп, і ми самі перетелефонуємо.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...