Загальні відомості про автовикуп

Автовикуп – це сервіс термінового викупу автомобіля спеціальними організаціями на зразок компанії ТопВикуп. Причини необхідності терміново продати авто у власника можуть бути різні – наприклад, незадовільний стан транспортного засобу після ДТП. Завдяки послугам спеціалізованих фірм автовласник може отримати потрібні гроші якнайшвидше і без зайвих клопотів. Кожен клієнт, незалежно від професії й соціального статусу – студент, робітник, бізнесмен – має змогу скористатися можливістю не витрачати особистий час і нерви на оформлення паперів, також операції з продажу. Тому викуп авто у місті Івано-Франківськ – це просто, зручно й вигідно.

Особливості співробітництва із компанією ТопВикуп

Фірма ТопВикуп вже більше 15 років надає послуги по всій України. Для фахівців компанії не важливо, де мешкає клієнт – автовикуп у місті Івано-Франківськ або іншому населеному пункті. Надання послуги відбувається таким чином:

  • власник авто телефонує або залишає заявку на сайті www.topvykup.com.ua;
  • після попередньої домовленості на місце безкоштовно виїжджає оцінювач. Він має дослідити стан авто на основі отриманої інформації встановити його вартість на момент оцінки;
  • за необхідності на місце безкоштовно приїздить евакуатор, щоб доставити автомобіль до місця призначення;
  • останній етап – швидке оформлення потрібних документів та розрахунок із продавцем.

Переваги роботи із фірмою ТопВикуп

Часом автовласники не довіряють стороннім особам, коли справа стосується документів та грошей. Проте ТопВикуп – це надійна компанія, яка зарекомендувала себе на ринку послуг, що стосуються транспортних засобів. Наших клієнтів запевняємо у таких перевагах співробітництва із ТопВикуп:

  • безпеку та надійність при роботі із документацією та коштами;
  • продаж авто в найкоротший термін;
  • оплата максимально можливої вартості транспортного засобу;
  • безкоштовні послуги оцінки та евакуації автомобіля.

Тому кожен, чиє авто потрібно викупити, може пересвідчитися у високій якості послуг та швидкому їх оформленні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 оценок, среднее: 4,71 из 5)
Loading...