Як знайти надійного покупця на аварійну автівку

Для багатьох власників автомобіль – це невід’ємна частина життя. Особливо це актуально для тих, хто змушений добиратися на роботу з передмістя, де існують проблеми з громадським транспортом. Однак дуже часто життя вносить корективи у наші плани. Ніхто не застрахований від дорожньо-транспортної пригоди. Добре, коли аварії завершуються лише пошкодженням автомобіля. Але навіть у цьому випадку автолюбитель наживає собі проблем.

Багато хто у такій ситуації вирішує продати автівку. Одні не хочуть клопотатися з ремонтом, інші давно мріють про новеньке авто. Але битий транспортний засіб продати дуже складно, не кажучи вже про проходження різноманітних бюрократичних процедур, евакуацію автівки з місця аварії, вирішення клопотів з податковою інспекцією і т.д.

Дехто відчуває в собі достатньо сил, щоб вирішити питання з купівлі-продажу аварійного авто самостійно. Інші, відчуваючи брак вільного часу і коштів, звертаються за допомогою до спеціалізованих служб. У непростій ситуації на допомогу власникам аварійних автівок прийде компанія ТопВикуп. Ми займаємося викупом битих авто у місті Долина Івано-Франківської області. Ця послуга стане в нагоді, якщо власник хоче швидко і без зайвих незручностей отримати гроші за стару або биту автівку. Наша компанія стане в нагоді.якщо Ви побоюєтеся зустрітися з шахраями та аферистами, які залишать Вас і без транспортного засобу, і без засобів до існування.

Замовивши послугу з викупу аварійних авто в місті Долина, Ви позбавитеся від різноманітних переживань і зможете швидко знайти надійного покупця і обміняти автомобіль на гроші. Фахівці компанії ТопВикуп візьмуть під контроль усі етапи викупу авто після ДТП у місті Боярка. Ми здійснимо автовикуп незалежно від ступеню пошкодження Вашого автомобіля, марки та країни-виробника.

Вирішення усіх питань, пов’язаних з автовикупом

Компанія ТопВикуп дасть Вам можливість займатися власними справами чи відпочивати, у той час як наші співробітники будуть оформлювати необхідні документи. Фахівці самостійно підготують угоду купівлі-продажу автомобіля, здійснять передпродажну підготовку транспортного засобу, проведуть телефонні переговори із зацікавленими та знайдуть покупця.

Все, що Вам потрібно – це подати заявку на викуп битих авто у місті Долина. Після отримання заявки співробітники компанії ТопВикуп гарантовано забезпечать безкоштовну евакуацію Вашої автівки з місця дорожно-транспортної пригоди та її зберігання до моменту знаходження покупця. Окрім того, компанія бере на себе оцінювання пошкодженого автомобіля, а також вирішення питань стосовно зняття транспортного засобу з обліку та переоформлення його на іншого власника.

У тих випадках, якщо битий автомобіль має серйозні пошкодження і не може бути транспортований власником самостійно, професіонали, які працюють у компанії ТопВикуп виїдуть туди, де відбулася аварія і, при необхідності, проведуть експертизу безпосередньо на місці ДТП. Ця процедура допоможе Вам зекономити значні кошти, нерви, а також час.

Після закінчення діагностики буде проведена процедура передачі грошей. Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете отримати за викуп авто після ДТП у місті Долина до 90% вартості Вашого автомобіля. Передача коштів здійснюється відразу після того, як оцінювач зможе її озвучити.

Як подати заявку на автовикуп у місті Долина?

Подати заявку можливо в онлайн-режимі, не виходячи з дому і не відриваючись від власних справ. Вам потрібно усього лише заповнити форму на нашому сайті. При виникненні додаткових запитань наші фахівці нададуть консультацію по телефону, зазначеному на сторінці, або ж по електронній пошті. Якщо потрібна послуга безкоштовного зворотного зв’язку, Ви можете вказати свій телефонний номер при заповненні форми, і ми зв’яжемося з Вами самі. Після проведення попереднього тест-драйву компанія ТопВикуп зможе назвати приблизну суму викупу.

Продавайте аварійні авто швидко і без проблем з компанією ТопВикуп!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...